Utorok, 21. apríl 2026
Mimoriadne správy
- Španielsko požiada Úniu o ukončenie asociačnej dohody s Izraelom, hovorí o porušovaní medzinárodného práva
- Americký viceprezident J.D. Vance povedie delegáciu Spojených štátov na rokovania s Iránom v Pakistane
- Úrady evakuovali tisíce obyvateľov parížskeho predmestia, experti sa snažia zneškodniť bombu z druhej svetovej vojny
- Polícia objavila jed na potkany v detskom jedle značky HiPP, môže ísť o súčasť vydieračského plánu
- Britskí ministri vyjadrili podporu Starmerovi. Premiér čelí škandálom okolo dlhoročného spojenca Jeffreyho Epsteina
Ruská armáda zaútočila na Myrnohrad. Raketami zasiahla bytový dom, jedného človeka zabila
Webnoviny 17. august 2024 503
17.8.2024 (SITA.sk) - Jeden ukrajinský civilista zomrel a štyria utrpeli zranenia, keď ruská armáda v sobotu večer zaútočila na mesto Myrnohrad v Doneckej oblasti na východe krajiny. Na komunikačnej platforme Telegram to oznámil šéf vojenskej administratívy oblasti Vadym Filaškin, informuje web Ukrajinská pravda.
Viac o téme: Vojna na Ukrajine
„Mesto Myrnohrad sa v sobotu večer opäť stalo terčom paľby nepriateľa. Rusi zasiahli rozostavaný deväťposchodový bytový dom," konštatoval Filaškin.
Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine v auguste 2024 (fotografie)
Viac k témam: civilné obete, donecká oblasť, Ruská armáda, ruské útoky, rusko-ukrajinský konflikt, vojna na Ukrajine, Zahraničie
Zdroj: SITA.sk - Ruská armáda zaútočila na Myrnohrad. Raketami zasiahla bytový dom, jedného človeka zabila © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Piešťany chystajú na otvorenie letnej kúpeľnej sezóny bohatý program, Kolonádový most je však stále zatvorený – FOTO
Uhrík prekvapil v diskusii, Matovičovi fandí v boji proti korupcii, ale spoluprácu si nevie predstaviť
Hasiči zasahovali pri požiari výrobnej haly automobilky v Holíči, zamestnancov včas evakuovali – FOTO