Nedeľa, 7. december 2025
Mimoriadne správy
- Ukrajinské drony zaútočili na rafinériu v ruskom meste Riazaň
- Julii Roberts v secondhande v Prahe nechceli predať oblečenie. Zaplatím čokoľvek, povedala im
- V ukrajinskej Záporožskej oblasti zničili ruský protilietadlový systém Buk-M3
- Streľba v juhoafrickom hosteli zabila jedenásť ľudí
- Po útoku na vitrínu s britskými korunovačnými klenotmi zatkli štyroch ľudí
Rusi za uplynulý deň prišli vo vojne o ďalších takmer tisíc vojakov, tvrdia Ukrajinci
2.11.2023 (SITA.sk) - Ďalších 930 ruských vojakov padlo podľa Kyjeva na Ukrajine počas uplynulého dňa. Počet obetí v radoch ruských ozbrojených síl sa tak od začiatku vojny zvýšil na 302 420, uviedol vo štvrtok na Facebooku ukrajinský generálny štáb.
Viac o téme: Vojna na Ukrajine
Za uplynulý deň Moskva podľa neho prišla aj o osemnásť tankov, štyridsaťtri obrnených bojových vozidiel pechoty, štyridsaťdva delostreleckých systémov, štyri raketomety a jedno lietadlo.
Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine v októbri 2023 (fotografie)
Od začiatku otvorenej vojny proti Ukrajine Rusko podľa Kyjeva celkovo stratilo už 5 241 tankov, 9 877 obrnených bojových vozidiel pechoty, 7 292 delostreleckých systémov, 850 raketometov a 322 lietadiel.
Viac k témam: rusko-ukrajinský konflikt, Zahraničie
Zdroj: SITA.sk - Rusi za uplynulý deň prišli vo vojne o ďalších takmer tisíc vojakov, tvrdia Ukrajinci © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Milenka. Silný, bolestne krásny román o láske, vine a žene, ktorá milovala zakázaným srdcom
Táto „obyčajná burina“ môže zachrániť vašu pečeň aj trávenie
Úrad pre verejné obstarávanie robil sympózium v priestoroch dodávateľa, ktorému pomohol vyhrať spory