Sobota, 6. december 2025
Mimoriadne správy
- Slovensko má nový duchovný symbol vo Vatikáne, Pellegrini hovorí o nádeji v čase napätia a neistoty doma aj vo svete – VIDEO, FOTO
- Blanár rokoval so zástupcami Gruzínska a Kirgizska, cieľom je prehĺbenie hospodárskej spolupráce – VIDEO, FOTO
- Slovensko je pripravené Ukrajine opäť poskytnúť pomoc, Blanár v rámci zasadnutia NATO rokoval aj s Landauom – FOTO
- Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk
- V českom mestečku zo školy evakuovali 450 ľudí pre obavy z výbuchu
Pytliaka udupali slony a následne zožrali levy, našla sa len lebka a nohavice
BRATISLAVA 7. apríla (WebNoviny.sk) - V juhoafrickom Národnom parku Kruger udupal slon pytliaka, ktorého následne zožrali levy. Jeho spoločníci povedali rodine zosnulého, že zomrel v utorok.
Príbuzní následne kontaktovali strážcov parku, ktorí začali hľadať telo. Vo štvrtok našli len lebku a nohavice.
Riaditeľ parku vyjadril pozostalým úprimnú sústrasť.
"Vstúpiť do Národného parku Kruger nelegálne a pešo nie je múdre. Prináša to so sebou veľké nebezpečenstvo a tento prípad je toho dôkazom," uviedol vo vyjadrení.
Viac k témam: lev, pytliaci, slony
Zdroj: Webnoviny.sk - Pytliaka udupali slony a následne zožrali levy, našla sa len lebka a nohavice © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Princ William spolupracoval s britskými tajnými službami, pracoval veľmi tvrdo
Kauza Mýtnik sa blíži k verdiktu, Špecializovaný trestný súd ukončil dokazovanie
Giving Tuesday v Červenom nose – žiaci vytvorili nový outfit klaunských áut, aby potešili deti v nemocniciach
Táto „obyčajná burina“ môže zachrániť vašu pečeň aj trávenie