Utorok, 28. júl 2026
Mimoriadne správy
- Iracký súd poslal na doživotie drogového bosa hľadaného aj austrálskymi úradmi
- Útočník z Berlína sa pred smrtiacim útokom prihlásil k Islamskému štátu
- Pellegrini navštívil v Pekingu aj technologické centrum, zaujali ho najmä roboty používané v zdravotníctve
- Rodiny cestujúcich z letu MH370 žiadajú pravdu, čínsky súd rieši ich odvolanie
- Indický minister žaluje spoločnosť Meta za údajnú očierňovaciu kampaň
Prezidentka Čaputová pokračuje v rozlúčkových návštevách, v utorok odcestuje do Poľska
Webnoviny 15. apríl 2024 520
15.4.2024 (SITA.sk) - Prezidentka Zuzana Čaputová odcestuje v utorok 16. apríla na rozlúčkovú návštevu Poľska. Vo Varšave bude rokovať s prezidentom Andrzejom Dudom, ktorý jej pri tejto príležitosti odovzdá najvyššie poľské štátne vyznamenanie Rad Bielej orlice za rozvoj dobrých vzťahov medzi Slovenskom a Poľskom.
Ako informoval hovorca hlavy štátu Martin Strižinec, prezidentka sa stretne aj s predsedom Sejmu Szymonom Hołowniom a predsedníčkou Senátu Malgorzatou Kidawa-Blońskou. Čaputová začala svoje rozlúčkové zahraničné cesty minulý týždeň v Berlíne a v Bruseli.
Viac k témam: hovorca hlavy štátu, Poľský prezident, Prezidentka SR, zahraničná rozlúčková cesta
Zdroj: SITA.sk - Prezidentka Čaputová pokračuje v rozlúčkových návštevách, v utorok odcestuje do Poľska © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Sean McCann píše vlastný športový príbeh. Brat nezvestnej Madeleine zabojuje o medailu v Glasgowe
Trnavský kraj má za sebou mimoriadne tragickú sobotu, pri dopravných nehodách zomreli dvaja ľudia – FOTO
Košické Jazero má problém s kvalitou vody, kúpanie zatiaľ neodporúčajú