Piatok, 5. december 2025
Mimoriadne správy
- Blanár rokoval so zástupcami Gruzínska a Kirgizska, cieľom je prehĺbenie hospodárskej spolupráce – VIDEO, FOTO
- Slovensko je pripravené Ukrajine opäť poskytnúť pomoc, Blanár v rámci zasadnutia NATO rokoval aj s Landauom – FOTO
- Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk
- V českom mestečku zo školy evakuovali 450 ľudí pre obavy z výbuchu
- Nemecko rozprestiera Európsky nebeský štít
Polícia v Londýne zatkla 17 ľudí, sú podozriví z moderného otrokárstva aj riadenia prostitúcie
14.11.2019 (Webnoviny.sk) - Britská polícia zatkla v Londýne v rámci vyšetrovania medzinárodného obchodovania s ľuďmi 17 podozrivých. Stalo sa tak vo štvrtok ráno počas razií vo východnej časti mesta. Policajti prišli na 16 adries, pričom 29 potenciálnych obetí vo veku 20 - 40 rokov vzali na "bezpečné miesto".
Policajti v Británii spolupracovali na vyšetrovaní s rumunskou políciou. Tá tiež vykonala razie na štyroch miestach v Rumunsku a zatkla jedného muža.
Medzi podozrivými je 14 mužov a tri ženy vo veku 17 - 50 rokov. Zadržiavajú ich vo väzbe v centrálnom Londýne pre podozrenia z moderného otrokárstva, riadenia prostitúcie a prečinov súvisiacich s drogami a držbou zbraní.
Viac k témam: britská polícia
Zdroj: Webnoviny.sk - Polícia v Londýne zatkla 17 ľudí, sú podozriví z moderného otrokárstva aj riadenia prostitúcie © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Británia nevymenuje svojho nového eurokomisára, hoci je povinná tak spraviťNasledujúci článok
Dva belgické ovčiaky zabili vojaka, ktorý ich mal kŕmiť
Slovensko na križovatke. Poslanci dali v prvom čítaní zelenú zrušeniu Úradu na ochranu oznamovateľov
Kauza Mýtnik sa blíži k verdiktu, Špecializovaný trestný súd ukončil dokazovanie
Spoluprácu s Českou republikou je potrebné rozširovať na všetkých úrovniach, tvrdí prezident Pellegrini