Pondelok, 8. december 2025
Mimoriadne správy
- Obrovská vlna na ostrove Tenerife zabila dvoch slovenských občanov, tretí je zranený
- The Mirror: Na Ukrajine bolo pravdepodobne zabitých už viac ako pol milióna Rusov
- Nemci odrádzajú svojich občanov od vianočných trhov v Prahe. Číha tam smrteľné nebezpečenstvo, tvrdia
- Seniorka za volantom riešila padajúce veci v aute, skončila v rybníku
- Na ruské mesto Belgorod spadla ruská letecká bomba
2.2.2020 (Webnoviny.sk) - Londýnski policajti zastrelili v nedeľu muža, ktorý v hlavnom meste pobodal najmenej dvoch ľudí. Úrady prípad vyšetrujú ako teroristický útok.
Odohral sa v štvrti Streatham na juhu Londýna. “Okolnosti zisťujeme, prípad vyšetrujeme ako teroristický čin," uviedla polícia. Ľudí zároveň upozornila, aby sa oblasti vyhli.
Svedkovia informovali, že popoludní okolo druhej hodiny počuli dva až tri výstrely a videli muža s mačetou. Na miesto dorazili početné sanitky a policajné autá, nad oblasťou krúžili vrtuľníky.
Podrobnosti zatiaľ nie sú známe.
Viac k témam: Londýn, teroristický útok, útok nožom
Zdroj: Webnoviny.sk - Policajti v Londýne zastrelili muža, ktorý pobodal dvoch ľudí (video) © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Posvätený olej mal veriacich zbaviť choroby, ale tlačenica si vyžiadala desiatky obetíNasledujúci článok
Američania môžu podľa Pompea úplne pokryť spotrebu ropy v Bielorusku
Najvyšší súd prejedná odvolanie prokurátora vo veci Kádára zo skupiny sátorovcov
Polopodzemné kontajnery v Nitre pribúdajú, mesto už ich má takmer päťsto – FOTO
Demokrati chcú byť súčasťou protivládneho opozičného bloku a potom aj novej vlády – VIDEO