Utorok, 20. január 2026
Mimoriadne správy
- Čína zaznamenala rekordne nízku pôrodnosť, demografická kríza sa prehlbuje
- Premiér Fico sa stretol s americkým prezidentom, témou bola Ukrajina aj kríza v EÚ – VIDEO, FOTO
- Civilné obete na Ukrajine prudko vzrástli, OSN označila rok 2025 za jeden z najhorších od začiatku vojny
- Vláda Grónska neakceptuje prevzatie ostrova Spojenými štátmi za žiadnych okolností, odkázala Trumpovi
- Trump vyzval Kubu na dohodu, kým nebude neskoro. Rubio by vraj mohol byť prezidentom
Päťročné dieťa v Indiane sa dostalo k zbrani, smrteľne postrelilo mladšieho brata
30.3.2023 (SITA.sk) - Päťročné dieťa v americkej Indiane smrteľne postrelilo 16-mesačného brata. Informovali o tom tamojšie úrady. Starší súrodenec sa k ručnej zbrani dostal v utorok popoludní v byte v meste Lafayette a smrteľne postrelil chlapca, ktorý sa podľa polície volal Isiah Johnson.
Podľa Matta Garda z lafayettskej polície zavolal na 911 po streľbe niekto spred bytu s tým, že dieťa nedýcha. „V byte bol jeden dospelý a dve deti,“ uviedol tiež Gard pre Journal & Courier.
V súvislosti s prípadom, ktorého vyšetrovanie pokračuje, zatiaľ nikoho nezatkli.
Viac k témam: Krimi, Smrť dieťaťa, Streľba
Zdroj: SITA.sk - Päťročné dieťa v Indiane sa dostalo k zbrani, smrteľne postrelilo mladšieho brata © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Konsolidácia je tak smutný príbeh, že tu už strácam svoj zmysel pre humor, tvrdí expremiérka Radičová – VIDEO
Pod Spišským hradom otvorili unikátny športový areál, Nordpark v Žehre spája pohyb a históriu
Vlani zanikalo viac firiem aj živností než kedykoľvek predtým, najviac živnostníkov ubudlo v stavebníctve