Streda, 22. júl 2026
Mimoriadne správy
- Spojené štáty s Iránom ešte ani zďaleka neskončili, pohrozil Trump
- Microsoft vloží miliardy do partnerstva s Mistralom, chce posilniť európsku AI infraštruktúru
- Brusel zrušil grant pre Benátske bienále, argumentuje návratom Ruska na prestížnu výstavu
- Španielska vláda chce zakázať fajčenie na terasách, plážach aj v parkoch
- Maďarská prokuratúra údajne prejavila záujem o servery Orbánovej strany Fidesz
Osemročný chlapec si vzal matkino auto a vydal sa na nočnú jazdu, uháňal rýchlosťou 140 km/h
Webnoviny 23. august 2019 734
23.8.2019 (Webnoviny.sk) - Osemročný chlapec na západe Nemecka si vzal matkino auto a vydal sa na nočnú jazdu po diaľnici. Informovala o tom nemecká polícia.
Matka zalarmovala policajtov v meste Soest v stredu v skorých ranných hodinách, keď zaregistrovala zmiznutie svojho syna aj auta.
Chlapca nakoniec našli na odpočívadle pri diaľnici, kde auto odparkoval, zapol výstražné svetlá a postavil výstražný trojuholník.
Podľa polície sa chlapec začal cítiť "nesvoj", keď dosiahol na ceste rýchlosť 140 kilometrov za hodinu. Chlapcova matka povedala, že pravidelne jazdí na motokárach a v minulosti už skúšal aj jazdu autom na ich súkromnom pozemku.
Viac k témam: chlapec
Zdroj: Webnoviny.sk - Osemročný chlapec si vzal matkino auto a vydal sa na nočnú jazdu, uháňal rýchlosťou 140 km/h © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Video: Zoo v San Diegu museli evakuovať, pri vstupe odhalili poškodené plynové potrubieNasledujúci článok
Ženy ukradli v obchode kočík, ale jedna z nich tam zabudla dieťa
Web, e-shop, marketing, SEO aj fakturácia - všetko na jednom mieste
Nezabudnuteľné momenty na MS 2026. Nórske veslovanie, virálny Haaland, skvelé Kapverdy či politický zásah Trumpa – VIDEO, FOTO
Fico ostro zaútočil na Európsku komisiu, jej správu o právnom štáte označil za pokryteckú – VIDEO