Piatok, 5. december 2025
Mimoriadne správy
- Slovensko má nový duchovný symbol vo Vatikáne, Pellegrini hovorí o nádeji v čase napätia a neistoty doma aj vo svete – VIDEO, FOTO
- Blanár rokoval so zástupcami Gruzínska a Kirgizska, cieľom je prehĺbenie hospodárskej spolupráce – VIDEO, FOTO
- Slovensko je pripravené Ukrajine opäť poskytnúť pomoc, Blanár v rámci zasadnutia NATO rokoval aj s Landauom – FOTO
- Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk
- V českom mestečku zo školy evakuovali 450 ľudí pre obavy z výbuchu
Muž v nemeckom Illerkirchbergu napadol dve dievčatá, jedno po útoku zomrelo a druhé je v nemocnici
5.12.2022 (Webnoviny.sk) - Po útoku v Nemecku jedno dievča zomrelo a ďalšie je zranené. Polícia v meste Ulm informovala, že muž napadol dievčatá vo veku 14 a 13 rokov okolo 7:30, keď išli do školy.
Následne ich odviezli do nemocnice v neďalekom Illerkirchbergu. Staršie dievča neprežilo. Polícia nešpecifikovala, akú zbraň útočník použil.
Podozrivý po incidente utiekol do neďalekého domu, kde polícia neskôr zadržala troch mužov. Jedného z nich považuje za útočníka. Tlačová agentúra dpa uvádza, že sa polícia stále snaží určiť možný motív útoku.
Viac k témam: Krimi, Vražda
Zdroj: Webnoviny.sk - Muž v nemeckom Illerkirchbergu napadol dve dievčatá, jedno po útoku zomrelo a druhé je v nemocnici © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Slovensko na križovatke. Poslanci dali v prvom čítaní zelenú zrušeniu Úradu na ochranu oznamovateľov
Kauza Mýtnik sa blíži k verdiktu, Špecializovaný trestný súd ukončil dokazovanie
Giving Tuesday v Červenom nose – žiaci vytvorili nový outfit klaunských áut, aby potešili deti v nemocniciach