Štvrtok, 23. apríl 2026
Mimoriadne správy
- Španielsko požiada Úniu o ukončenie asociačnej dohody s Izraelom, hovorí o porušovaní medzinárodného práva
- Americký viceprezident J.D. Vance povedie delegáciu Spojených štátov na rokovania s Iránom v Pakistane
- Úrady evakuovali tisíce obyvateľov parížskeho predmestia, experti sa snažia zneškodniť bombu z druhej svetovej vojny
- Polícia objavila jed na potkany v detskom jedle značky HiPP, môže ísť o súčasť vydieračského plánu
- Britskí ministri vyjadrili podporu Starmerovi. Premiér čelí škandálom okolo dlhoročného spojenca Jeffreyho Epsteina
Muž sa na pražskej ulici postrelil do hlavy, policajtov predtým žiadal, aby ho zastrelili oni
Webnoviny 8. február 2020 721
8.2.2020 (Webnoviny.sk) - V Prahe sa dnes pred očami polície postrelil muž, ktorý mal pri sebe okrem plynovej pištole aj nôž.
"Policajtov privolali k mužovi, ktorého videli na ulici s nožom a strelnou zbraňou. Po príchode zistili, že ju naozaj má," povedala policajná hovorkyňa Violeta Siřišťová.
Policajti muža vyzvali, aby zbrane odhodil. "Povedal im, že sa chce zastreliť a aby ho zastrelili oni," dodala Siřišťová. Muž sa potom rozbehol proti policajtom a strelil sa do hlavy.
Na miesto vyslali aj sanitku, ktorá zraneného priviezla do nemocnice. Polícia prípad vyšetruje a Opletalovu ulicu uzatvorila.
Viac k témam: česká polícia, streľba, zbraň
Zdroj: Webnoviny.sk - Muž sa na pražskej ulici postrelil do hlavy, policajtov predtým žiadal, aby ho zastrelili oni © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Pri požiari zahynuli matka a šesť detí, otcovi sa ich nepodarilo zachrániť
Colný tranzit v EÚ sa digitalizuje, Slovensko zaviedlo systém NCTS P6
Boli príliš slobodné. A preto ich potrestali. Mrazivý historický román Hon na sestry
Fico by mohol vypustením „lex Beneš“ z Trestného zákona vyriešiť napätie v spoločnosti, tvrdí šéf Maďarskej aliancie Gubík