Nedeľa, 15. marec 2026
Mimoriadne správy
- Orbán vs. Magyar. Maďarsko čaká veľká predvolebná konfrontácia, jej súčasťou sú aj obvinenia z cudzieho zasahovania
- Irán hrozí zabitím Netanjahua, konflikt na Blízkom východe sa ďalej vyostruje
- Protesty na Kube eskalujú, demonštranti vyrabovali kanceláriu komunistickej strany
- Španielska vicepremiérka kritizuje Úniu za slabú reakciu na Irán, nemala by byť rukojemníkom Trumpa
- Pripravuje sa Peking na vojenskú operáciu? Tisíce čínskych rybárskych lodí sa zhromažďovali na mori
7.8.2025 (SITA.sk) - Už dlhšie ako dva mesiace sa nehlási k sume viac ako 37 miliónov eur výherca v lotérii, ktorý svoj tiket podal v meste Kranj na severe Slovinska. Ako však píše portál 24ur, svoje peniaze si môže vybrať iba do 21. augusta. Ak to neurobí, suma sa vráti do fondu lotérie.
Ide o druhú najväčšiu výhru v Eurojackpote v histórii Slovinska a zároveň ôsmu výhru v hodnote viac ako milión eur, ktorú získal hráč v tejto krajine.
Veľké výhry zriedka zostávajú nevyzdvihnuté. V Slovinsku sa to stalo napríklad v roku 2014, keď si výherca v Ľubľane nevybral viac ako 1,3 milióna eur a peniaze sa vrátili do hry Loto.
Zdroj: SITA.sk - Lotéria márne hľadá človeka, ktorý vyhral viac ako 37 miliónov eur © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
V ropnej rafinérii v ruskom Krasnodarskom kraji po útoku dronmi vypukol požiar
Slovensko potrebuje reformu fungovania štátu, zhodujú sa zástupcovia zamestnávateľov a kontrolórov – FOTO
Ľudskoprávna koalícia upozornila na zhoršenú situáciu v oblasti ochrany ľudských práv, o problémoch informovala výbor OSN
Ozbrojené sily SR upozorňujú na plánovaný let nadzvukovou rýchlosťou s možnosťou vzniku rázovej vlny