Streda, 22. júl 2026
Mimoriadne správy
- Spojené štáty s Iránom ešte ani zďaleka neskončili, pohrozil Trump
- Microsoft vloží miliardy do partnerstva s Mistralom, chce posilniť európsku AI infraštruktúru
- Brusel zrušil grant pre Benátske bienále, argumentuje návratom Ruska na prestížnu výstavu
- Španielska vláda chce zakázať fajčenie na terasách, plážach aj v parkoch
- Maďarská prokuratúra údajne prejavila záujem o servery Orbánovej strany Fidesz
Lietadlo spoločnosti Ryanair smerujúce do Dublinu muselo núdzovo pristáť
Webnoviny 14. júl 2020 942
14.7.2020 (Webnoviny.sk) - Let spoločnosti Ryanair z poľského Krakova do írskeho Dublinu musel núdzovo pristáť po tom, čo na toalete lietadla objavili odkaz s tvrdením, že sa na palube nachádzajú výbušniny. Lietadlo následne zamierilo na Stansted, aby ho mohla essexská polícia prehľadať.
Na letisko neďaleko Londýna lietadlo eskortovali dve stíhačky britského Kráľovského letectva (RAF). Polícia nenašla nič podozrivé, zadržala však dvoch mužov pre podozrenie z vyhrážania sa a ohrozovania lietadla. Muži vo veku 26 a 47 rokov ostávajú vo väzbe.
Britská polícia aj spoločnosť Ryanair potvrdili, že večerný incident sa v pondelok obišiel bez zranených.
Viac k témam: Dublin, Krakov, letecká doprava, Londýn
Zdroj: Webnoviny.sk - Lietadlo spoločnosti Ryanair smerujúce do Dublinu muselo núdzovo pristáť © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Americký súd odložil prvú federálnu popravu od roku 2003, väzni chcú pred smrťou podať opiátyNasledujúci článok
Detský tábor v Letinách ukončil koronavírus, desiatky ľudí sú v karanténe
Web, e-shop, marketing, SEO aj fakturácia - všetko na jednom mieste
Nezabudnuteľné momenty na MS 2026. Nórske veslovanie, virálny Haaland, skvelé Kapverdy či politický zásah Trumpa – VIDEO, FOTO
Fico ostro zaútočil na Európsku komisiu, jej správu o právnom štáte označil za pokryteckú – VIDEO