Sobota, 6. jún 2026
Mimoriadne správy
- Top foto dňa (5. jún 2026): Svetový deň životného prostredia, nezvestné dievča, Pride a výbuch dronu
- Šéf slovenskej diplomacie Blanár zavítal na Ukrajinu, stretol sa so Sybihom – FOTO
- Putinovi jastrabi prvýkrát hovoria o porážke. V Rusku rastie nervozita z vývoja vojny na Ukrajine
- Zrážka vlaku s kamiónom si vyžiadala zásah hasičov, ohrozených bolo 26 cestujúcich – FOTO
- Moskva a Kyjev si vymenili po 185 vojnových zajatcov
Kozmetická firma L’Occitane zmenila názor, v Rusku zatvorí obchody a stopne aj internetový predaj
Webnoviny 16. apríl 2022 778
16.4.2022 (Webnoviny.sk) - Francúzska kozmetická firma L'Occitane oznámila, že zatvorí svoje predajne a internetový predaj v Rusku. Ide o obrat v jej pôvodnom rozhodnutí, že ich ponechá otvorené.
Viac o téme: Rusko-ukrajinský konflikt
Firma vo vyhlásení uviedla, že predajne na ruskom trhu zatvorí pre „enormné ľudské utrpenie a eskaláciu vojenských akcií na Ukrajine". Informuje o tom portál bbc.com.
Konkurenčné kozmetické firmy L’Oreal a Estee Lauder patria k stovkám zahraničných spoločností, ktoré už skôr zatvorili svoje predajne v Rusku a zastavili predaj v krajine cez internet na protest proti vojne.
Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine (fotografie)
Viac k témam: Kozmetika, rusko-ukrajinský konflikt, Sankcie proti Rusku, vojenská invázia
Zdroj: Webnoviny.sk - Kozmetická firma L’Occitane zmenila názor, v Rusku zatvorí obchody a stopne aj internetový predaj © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Úrad vlády sa pre konsolidáciu sťahuje do nových priestorov, ukončil prenájom v centre Bratislavy
Uskutoční sa 35. ročník podujatia Divadelná Nitra? Organizátori apelujú na kultúrne angažované osobnosti
Dohoda ruží je romantasy plná mágie, intríg a nebezpečných sľubov