Utorok, 21. apríl 2026
Mimoriadne správy
- Španielsko požiada Úniu o ukončenie asociačnej dohody s Izraelom, hovorí o porušovaní medzinárodného práva
- Americký viceprezident J.D. Vance povedie delegáciu Spojených štátov na rokovania s Iránom v Pakistane
- Úrady evakuovali tisíce obyvateľov parížskeho predmestia, experti sa snažia zneškodniť bombu z druhej svetovej vojny
- Polícia objavila jed na potkany v detskom jedle značky HiPP, môže ísť o súčasť vydieračského plánu
- Britskí ministri vyjadrili podporu Starmerovi. Premiér čelí škandálom okolo dlhoročného spojenca Jeffreyho Epsteina
K severu Veľkej Británie sa blíži búrka Corrie, má byť ešte silnejšia než Malik
Webnoviny 30. január 2022 561
30.1.2022 (Webnoviny.sk) - Deň po tom, ako búrka Malik vo Veľkej Británii zabila dvoch ľudí, sa ku krajine blíži ešte silnejšia búrka Corrie. Očakáva sa, že severné časti krajiny zasiahne nárazový vietor s rýchlosťou takmer 145 kilometrov za hodinu.
Padajúce stromy v sobotu o život pripravili deväťročného chlapca v grófstve Staffordshire a šesťdesiatročnú ženu v meste Aberdeen. Informuje o tom portál bbc.com.
Mnohé domy v Škótsku a Anglicku boli ešte v nedeľu v dôsledku búrky Malik bez dodávok elektrického prúdu. Meteorológovia pritom varujú, že búrka Corrie v nedeľu večer spôsobí ešte väčšie narušenia. Železničná spoločnosť ScotRail uviedla, že v nedeľu od 18:00 pozastaví prepravu pre „veľmi silný vietor".
Viac k témam: búrka Corrie, búrka Malik, Silný vietor, Úmrtia
Zdroj: Webnoviny.sk - K severu Veľkej Británie sa blíži búrka Corrie, má byť ešte silnejšia než Malik © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Litva a Lotyšsko nedovolia Ficovi preletieť cez ich územie pri lete do Moskvy, premiér hovorí, že si nájde inú trasu – VIDEO
Kauza Daniela Tupého pokračuje, súd sa po rokoch vracia k ďalším svedkom
Zamestnávateľov čaká od júla zásadná zmena, dotkne sa vysielania zamestnancov do zahraničia