Štvrtok, 22. január 2026
Mimoriadne správy
- Štipendisti z Gazy ďakujú Slovensku za pomoc, pripravujú sa na štúdium na Univerzite Mateja Bela – FOTO
- Čína zaznamenala rekordne nízku pôrodnosť, demografická kríza sa prehlbuje
- Premiér Fico sa stretol s americkým prezidentom, témou bola Ukrajina aj kríza v EÚ – VIDEO, FOTO
- Civilné obete na Ukrajine prudko vzrástli, OSN označila rok 2025 za jeden z najhorších od začiatku vojny
- Vláda Grónska neakceptuje prevzatie ostrova Spojenými štátmi za žiadnych okolností, odkázala Trumpovi
Foto: Pád autobusu na koľajnice neprežili najmenej traja ľudia, železničnú dopravu zastavili
KODAŇ 24. augusta (WebNoviny.sk) - Najmenej tri obete si vyžiadalo nešťastie v centrálnej časti Fínska, kde sa v piatok zo zatiaľ nezistených príčin zrútil autobus z nadjazdu na železničnú trať. Informovala o tom pred malou chvíľou fínska televízia YLE.
Odporúčame:
Foto: Autobus neďaleko Rostova zišiel do priekopy, šesť ľudí utrpelo vážne zranenia (aktualizované)
Fínska železničná spoločnosť VR informuje, že musela na tomto úseku úplne zastaviť železničnú dopravu a cestujúcich tu prepravuje namiesto vlakov autobusmi. Žiadne ďalšie informácie zatiaľ nie sú k dispozícii.
Viac k témam: nehoda, nehoda autobusu
Zdroj: Webnoviny.sk - Foto: Pád autobusu na koľajnice neprežili najmenej traja ľudia, železničnú dopravu zastavili © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Cesta umelca je kniha, ktorá prebúdza tvorivosť aj tam, kde by ste ju nečakali
dm spravila unikátny prieskum medzi Slovákmi: Ako sa staráme o naše zdravie a krásu?
USA porušujú medzinárodný poriadok a ohrozujú suverenitu Dánska, tvrdí Korčok – VIDEO