Sobota, 13. december 2025
Mimoriadne správy
- Kim Čong-un sa priznal, Severná Kórea pomáhala Rusku pri odmínovaní ukrajinského územia
- Trumpov vyslanec sa stretne so Zelenským a európskymi lídrami, budú diskutovať o mieri na Ukrajine
- Zelenskyj navštívil Kupiansk, nachádzal sa asi kilometer od ruských pozícií
- Obrovská vlna na ostrove Tenerife zabila dvoch slovenských občanov, tretí je zranený
- The Mirror: Na Ukrajine bolo pravdepodobne zabitých už viac ako pol milióna Rusov
Foto: Autobus neďaleko Rostova zišiel do priekopy, šesť ľudí utrpelo vážne zranenia
BERLÍN 17. augusta (WebNoviny.sk) - Na severovýchode Nemecka zišiel autobus do priekopy pri diaľnici a prevrátil sa, informuje miestna polícia. Šesť ľudí pri nehode utrpelo vážne zranenia a ďalších 10 je zranených ľahko.
Odporúčame:
Nehoda autobusu na diaľnici si vyžiadala desiatky životov
Podľa agentúry dpa sa nehoda stala v piatok pri Dobbin-Linstow, neďaleko Rostocku, na diaľnici A19 smerujúcej do Berlína. Jej príčina zatiaľ nie je známa.
Viac k témam: diaľnica, dopravná nehoda, nehoda autobusu
Zdroj: Webnoviny.sk - Foto: Autobus neďaleko Rostova zišiel do priekopy, šesť ľudí utrpelo vážne zranenia © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
5 tipov na zlepšenie výkonu servera prostredníctvom monitorovania
Predseda parlamentu Raši zvolal mimoriadnu schôdzu k adresnej energopomoci
Keď sa brucho nadúva. Kniha, ktorá konečne hovorí nahlas o téme, o ktorej sa radšej mlčí