Utorok, 28. júl 2026
Mimoriadne správy
- Londýn posiela Kyjevu technológiu Stone Cloak, má ochrániť drony pred Ruskom
- Pri americkom konzuláte v kanadskom Toronte sa opäť strieľalo, nikto neutrpel zranenia
- Zomrel Milan Knížák, výrazná osobnosť českého umenia a bývalý riaditeľ Národnej galérie
- Obeťou útoku na berlínskom festivale Pride bola poľská občianka
- Top foto dňa (27. júl 2026): Bilboard Trumpa, lesný požiar, prezident SR v Číne a dievča na hojdačke
Dvojročný chlapec neprežil po páde do stupne, na jeho vyslobodení pracovali viac ako štyri dni
Webnoviny 11. jún 2019 850
NAÍ DILLÍ 11. júna (WebNoviny.sk) - V Indii zomrel dvojročný chlapec, ktorý spadol do nepoužívanej studne. Záchranári pracovali na jeho vyslobodení takmer 110 hodín. Dieťa vytiahli v utorok, no lekári v nemocnici v meste Čandígarh v štáte Pandžáb ho vyhlásili za mŕtve.
Chlapec spadol do studne vo štvrtok neďaleko od domu, pričom zostal uväznený v hĺbke približne 38 metrov. Záchranári vykopali vedľa studne ďalšiu jamu v snahe ho zachrániť.
Viac k témam: chlapec, India, nehoda, smrť
Zdroj: Webnoviny.sk - Dvojročný chlapec neprežil po páde do stupne, na jeho vyslobodení pracovali viac ako štyri dni © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Martin pomáhal pri krádeži švédskych kráľovských klenotov, súd ho poslal za mreže
Sean McCann píše vlastný športový príbeh. Brat nezvestnej Madeleine zabojuje o medailu v Glasgowe
Trnavský kraj má za sebou mimoriadne tragickú sobotu, pri dopravných nehodách zomreli dvaja ľudia – FOTO
Finančné sebavedomie, ale aj pocity osamelosti. Prieskum ukázal, aká je realita mladých Slovákov