Piatok, 23. január 2026
Mimoriadne správy
- Štipendisti z Gazy ďakujú Slovensku za pomoc, pripravujú sa na štúdium na Univerzite Mateja Bela – FOTO
- Čína zaznamenala rekordne nízku pôrodnosť, demografická kríza sa prehlbuje
- Premiér Fico sa stretol s americkým prezidentom, témou bola Ukrajina aj kríza v EÚ – VIDEO, FOTO
- Civilné obete na Ukrajine prudko vzrástli, OSN označila rok 2025 za jeden z najhorších od začiatku vojny
- Vláda Grónska neakceptuje prevzatie ostrova Spojenými štátmi za žiadnych okolností, odkázala Trumpovi
Do karnevalového sprievodu vrazilo auto, v nemocnici skončili desiatky ľudí aj viacero detí
25.2.2020 (Webnoviny.sk) - Po útoku na karnevalový sprievod v nemeckom meste Volkmarsen je hospitalizovaných 35 ľudí, medzi nimi aj 18 detí. Polícia uviedla, že zdravotníci okrem toho ošetrili aj ďalších 17 zranených, ktorí mohli ísť domov.
Dvadsaťdeväťročný miestny obyvateľ v pondelok popoludní vrazil autom do sprievodu, pričom podľa polície konal úmyselne. Podozrivý utrpel vážne zranenie hlavy a zatiaľ ho nemohli vypočuť. Motív teda nie je známy a prípad vyšetrujú.
Hesensko následne zrušilo všetky karnevalové sprievody.
Viac k témam: karneval, nemecká polícia, útok autom
Zdroj: Webnoviny.sk - Do karnevalového sprievodu vrazilo auto, v nemocnici skončili desiatky ľudí aj viacero detí © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Albánsky prezident zažaloval ministerku spravodlivosti za to, že si „ukradla“ právomociNasledujúci článok
Zomrel Husní Mubarak, bývalý prezident Egypta sa dožil 91 rokov
Cesta umelca je kniha, ktorá prebúdza tvorivosť aj tam, kde by ste ju nečakali
dm spravila unikátny prieskum medzi Slovákmi: Ako sa staráme o naše zdravie a krásu?
Evidenčné listy dôchodkového poistenia treba predložiť do konca januára, uviedla Sociálna poisťovňa