Utorok, 28. júl 2026
Mimoriadne správy
- Londýn posiela Kyjevu technológiu Stone Cloak, má ochrániť drony pred Ruskom
- Pri americkom konzuláte v kanadskom Toronte sa opäť strieľalo, nikto neutrpel zranenia
- Zomrel Milan Knížák, výrazná osobnosť českého umenia a bývalý riaditeľ Národnej galérie
- Obeťou útoku na berlínskom festivale Pride bola poľská občianka
- Top foto dňa (27. júl 2026): Bilboard Trumpa, lesný požiar, prezident SR v Číne a dievča na hojdačke
Chemickú továreň pri Barcelone zachvátil veľký požiar, plamene šľahajú vysoko do výšky (video)
Webnoviny 11. december 2019 677
11.12.2019 (Webnoviny.sk) - Chemickú továreň na severovýchode Španielska neďaleko Barcelony zachvátil v stredu veľký požiar, ktorého plamene šľahajú vysoko do výšky a z miesta sa šíri hustý čierny dym. Záchranné zložky odporučili obyvateľom mesta Montornes del Valles a jeho okolia, aby nevychádzali zo svojich domov. Ľudí tiež varovali, aby sa vyhli časti mesta, v ktorej sa nachádza horiaca továreň na recykláciu priemyselného odpadu.
Na mieste zasahuje okolo 30 hasičských jednotiek. Požiar je podľa správ médií vidieť na kilometre ďaleko. Zatiaľ nie sú známe žiadne informácie o obetiach či zranených.
Viac k témam: požiar
Zdroj: Webnoviny.sk - Chemickú továreň pri Barcelone zachvátil veľký požiar, plamene šľahajú vysoko do výšky (video) © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Sean McCann píše vlastný športový príbeh. Brat nezvestnej Madeleine zabojuje o medailu v Glasgowe
Trnavský kraj má za sebou mimoriadne tragickú sobotu, pri dopravných nehodách zomreli dvaja ľudia – FOTO
Firmy na Slovensku uťahujú opasky. Polovica šetrí a nové pracovné miesta vznikajú len výnimočne