Piatok, 5. jún 2026
Mimoriadne správy
- Top foto dňa (5. jún 2026): Svetový deň životného prostredia, nezvestné dievča, Pride a výbuch dronu
- Šéf slovenskej diplomacie Blanár zavítal na Ukrajinu, stretol sa so Sybihom – FOTO
- Putinovi jastrabi prvýkrát hovoria o porážke. V Rusku rastie nervozita z vývoja vojny na Ukrajine
- Zrážka vlaku s kamiónom si vyžiadala zásah hasičov, ohrozených bolo 26 cestujúcich – FOTO
- Moskva a Kyjev si vymenili po 185 vojnových zajatcov
Boeing krátko po štarte stratil kontakt s dispečingom, na palube boli desiatky ľudí
Webnoviny 9. január 2021 681
9.1.2021 (Webnoviny.sk) - Lietadlo indonézskej spoločnosti Sriwijaya Air stratilo kontakt s dispečingom po tom, ako vzlietlo z letiska v Jakarte. Na palube sa nachádzalo 62 ľudí, z toho bolo 56 pasažierov a šesť členov posádky.
Boeing 737-500 bol na plánovanej 90-minútovej ceste do mesta Pontianak v provincii Západný Kalimantan na ostrove Borneo.
Tamojšie ministerstvo dopravy potvrdilo, že spustilo pátraciu a záchrannú akciu.
Viac k témam: havária lietadla
Zdroj: Webnoviny.sk - Boeing krátko po štarte stratil kontakt s dispečingom, na palube boli desiatky ľudí © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Dohoda ruží je romantasy plná mágie, intríg a nebezpečných sľubov
Odolnosť nie je o zatnutých zuboch, ale o pochopení samého seba. Buďte nepriestrelní
Výskum odhalil rozsiahle násilie voči političkám, skúsenosť s ním má takmer každá poslankyňa – VIDEO