Piatok, 20. marec 2026
Mimoriadne správy
- Ministerka kultúry Šimkovičová odhalila na Pamätnom cintoríne Campo Verano v Ríme bustu generála Milana Rastislava Štefánika – FOTO
- Britská vláda po kritike hudobníkov ustúpila od plánov v oblasti autorských práv a umelej inteligencie
- Globálny hudobný priemysel mal vlani tržby zhruba 32 miliárd dolárov. Hlavne vďaka streamingu
- Zelenskyj: Jarná ofenzíva Rusov zlyhala, okupanti to skúšajú infiltráciou – FOTO
- Vo veku 96 rokov zomrel nemecký filozof Jürgen Habermas
Bezpečnostné sily v Kolumbii zhabali najväčšie množstvo kokaínu v histórii
BOGOTA 9. novembra (WebNoviny.sk) - Polícii a armáde v Kolumbii sa podarilo zhabať najväčšie množstvo kokaínu v histórii krajiny.
Celkovo dvanásť ton drogy zaistili na štyroch farmách v departmentoch Antioquia a Chocó. Patrili kartelu Clan del Golfo, informoval v stredu kolumbijský prezident Juan Manuel Santos.
Odporúčame:
Nemeckí colníci objavili kokaín skrytý v rozprávkových knižkách z Uruguaja
Podľa generála Jorgeho Nieta sa na operácii Agamemnon II podieľalo okolo sto príslušníkov tajných služieb.
Na samotnom zásahu, ktorý dlho pripravovali, sa zúčastnilo približne 400 príslušníkov bezpečnostných síl za podpory vrtuľníkov. Hodnotu zabaveného kokaínu odhadujú na 360 miliónov dolárov.
Viac k témam: drogy, Kolumbia, polícia
Zdroj: Webnoviny.sk - Bezpečnostné sily v Kolumbii zhabali najväčšie množstvo kokaínu v histórii © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Príbeh jednej ženy, jednej krajiny a jedného dedičstva. Tam, kde sa rieky spájajú
Zrada, hudba a osud. Toto je príbeh o láske, ktorá prichádza v nesprávnom čase
Vo veku 74 rokov náhle zomrel filmový producent, režisér a vysokoškolský pedagóg Marian Urban