Piatok, 5. jún 2026
Mimoriadne správy
- Putinovi jastrabi prvýkrát hovoria o porážke. V Rusku rastie nervozita z vývoja vojny na Ukrajine
- Zrážka vlaku s kamiónom si vyžiadala zásah hasičov, ohrozených bolo 26 cestujúcich – FOTO
- Moskva a Kyjev si vymenili po 185 vojnových zajatcov
- Kyjev pripustil tvrdenie Moskvy, že dron, ktorý vybuchol v rumunskom prístave, bol ukrajinský – FOTO
- Brusel víta Zelenského návrh na priame rozhovory s Putinom. Macron vraví, že je čas obnoviť dialóg s Kremľom
Bezpečnostné sily v Egypte zabili desať militantov zapojených do marcového bombového útoku
Webnoviny 28. jún 2018 873
KÁHIRA 28. júna (WebNoviny.sk) - Egyptské bezpečnostné sily zabili desiatich militantov zapojených do marcového bombového útoku na konvoj bývalého alexandrijského policajného šéfa. Oznámilo to vo štvrtok ministerstvo vnútra, podľa ktorého militanti patrili k hnutiu Hasm.
Odporúčame:
Šanghajský útočník pred školou dobodal matku s deťmi, chcel sa tým vraj odplatiť spoločnosti
Ministerstvo informovalo o odvetných akciách bezpečnostných bez toho, že by uviedli, kedy sa uskutočnili. Bombový útok na konvoj bývalého policajného šéfa sa stal v Alexandrii 24. marca. Generál Mustafa al-Nímr útok neďaleko policajnej stanice prežil, zahynuli však dvaja policajti.
Viac k témam: bombový útok, Egypt, militanti
Zdroj: Webnoviny.sk - Bezpečnostné sily v Egypte zabili desať militantov zapojených do marcového bombového útoku © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Merkelová odmietla návrh, aby si utečenci mohli sami vybrať, kde chcú žiadať o azylNasledujúci článok
Summit Putina a Trumpa by mohol byť historickou udalosťou, tvrdí Gorbačov
Dohoda ruží je romantasy plná mágie, intríg a nebezpečných sľubov
Odolnosť nie je o zatnutých zuboch, ale o pochopení samého seba. Buďte nepriestrelní
Výskum odhalil rozsiahle násilie voči političkám, skúsenosť s ním má takmer každá poslankyňa – VIDEO