Sobota, 13. december 2025
Mimoriadne správy
- Obrovská vlna na ostrove Tenerife zabila dvoch slovenských občanov, tretí je zranený
- The Mirror: Na Ukrajine bolo pravdepodobne zabitých už viac ako pol milióna Rusov
- Nemci odrádzajú svojich občanov od vianočných trhov v Prahe. Číha tam smrteľné nebezpečenstvo, tvrdia
- Seniorka za volantom riešila padajúce veci v aute, skončila v rybníku
- Na ruské mesto Belgorod spadla ruská letecká bomba
Auto vrazilo do ľudí v centre mesta Trier, nemecká polícia hlási mŕtvych a zranených (foto)
1.12.2020 (Webnoviny.sk) - Do ľudí na pešej zóne v meste Trier na juhozápade Nemecka v utorok popoludní vrazilo auto. Dve osoby zomreli, 15 ďalších utrpelo zranenia. Oznámil to starosta mesta Wolfram Leibe.
Vodiča polícia zatkla a vozidlo zhabala. Polícia je na mieste činu a úrady vyzvali obyvateľov, aby nevstupovali do centra. Bližšie informácie zatiaľ nie sú známe. Na telefonické a e-mailové žiadosti o stanovisko zatiaľ polícia agentúre AP neodpovedala.
Viac k témam: nemecká polícia, útok autom
Zdroj: Webnoviny.sk - Auto vrazilo do ľudí v centre mesta Trier, nemecká polícia hlási mŕtvych a zranených (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
5 tipov na zlepšenie výkonu servera prostredníctvom monitorovania
Vianočný výpredaj Dreame je tu! Vyberte smart darček, ktorý poteší a ušetrí čas
Predseda parlamentu Raši zvolal mimoriadnu schôdzu k adresnej energopomoci