Štvrtok, 23. apríl 2026
Mimoriadne správy
- Španielsko požiada Úniu o ukončenie asociačnej dohody s Izraelom, hovorí o porušovaní medzinárodného práva
- Americký viceprezident J.D. Vance povedie delegáciu Spojených štátov na rokovania s Iránom v Pakistane
- Úrady evakuovali tisíce obyvateľov parížskeho predmestia, experti sa snažia zneškodniť bombu z druhej svetovej vojny
- Polícia objavila jed na potkany v detskom jedle značky HiPP, môže ísť o súčasť vydieračského plánu
- Britskí ministri vyjadrili podporu Starmerovi. Premiér čelí škandálom okolo dlhoročného spojenca Jeffreyho Epsteina
Agh z kauzy Kočnerových zmeniek bol zadržaný v Prahe, odpyká si 13-ročný trest
Webnoviny 30. marec 2022 506
30.3.2022 (Webnoviny.sk) - Polícia zadržala Štefana Agha, ktorý bol odsúdený v kauze falšovania televíznych zmeniek na 13-ročný nepodmienečný trest väzenia. Ako informuje portál televízie Markíza tvnoviny.sk, zadržať ho mali v Prahe.
Portál pripomína, že polícia vyhlásila v sobotu 26. marca po Aghovi pátranie. Ten však tvrdí, že sa voči rozsudku v kauze zmenky odvolal a advokát ho vraj uistil, že rozsudok ešte nebol právoplatný.
„Podľa jeho advokáta vraj nastal na súde ´zmätok´," uviedol spomínaný portál a dodal, že Agh sa podľa vlastných slov cíti nevinný a nemá prečo nastúpiť na výkon trestu.
Viac k témam: Súd zmenky Markízy (M. Kočner P. Rusko), Väzenie
Zdroj: Webnoviny.sk - Agh z kauzy Kočnerových zmeniek bol zadržaný v Prahe, odpyká si 13-ročný trest © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Colný tranzit v EÚ sa digitalizuje, Slovensko zaviedlo systém NCTS P6
Boli príliš slobodné. A preto ich potrestali. Mrazivý historický román Hon na sestry
Kandidátom KDH na primátora Hlohovca je Ľubomír Petrek, z námestia nemá byť podľa neho parkovisko – VIDEO