Utorok, 9. december 2025
Mimoriadne správy
- Obrovská vlna na ostrove Tenerife zabila dvoch slovenských občanov, tretí je zranený
- The Mirror: Na Ukrajine bolo pravdepodobne zabitých už viac ako pol milióna Rusov
- Nemci odrádzajú svojich občanov od vianočných trhov v Prahe. Číha tam smrteľné nebezpečenstvo, tvrdia
- Seniorka za volantom riešila padajúce veci v aute, skončila v rybníku
- Na ruské mesto Belgorod spadla ruská letecká bomba
BRATISLAVA 31. júla (WebNoviny.sk) – Zatiaľ neznámy páchateľ ozbrojený krátkou guľovou strelnou zbraňou v pondelok krátko pred 16:00 lúpežne prepadol pobočku banky na Topoľčianskej ulici v bratislavskej mestskej časti Petržalka.
Ako informovala bratislavská policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková, muž pod hrozbou použitia zbrane požadoval vydanie finančnej hotovosti. Zamestnankyňa mu z obavy o svoj život dala asi šesťtisíc eur. Páchateľ následne utiekol smerom k budove Technopolu. Lúpežné prepadnutie sa zaobišlo bez zranení, jeho ďalšie okolnosti sú predmetom vyšetrovania.
Muž so zarastenou tvárou mal oblečené trojštvrťové kárované nohavice, čiernu bundu s kapucňou a bielymi šnúrkami, obuté mal modré tenisky s výrazným logom. Páchateľ mal na hlave šiltovku a okuliare. Polícia požiadala verejnosť o spoluprácu pri objasňovaní tohto trestného činu. Akékoľvek informácie o páchateľovi môžu občania oznámiť na bezplatné číslo polície 158, prípadne osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.
Viac k témam: banka, banková lúpež, Bratislava
Zdroj: Webnoviny.sk - Zlodej vykradol banku v Petržalke, bol ozbrojený strelnou zbraňou © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Kallasová: Washington je stále najväčším spojencom EÚ Sobota, 11:41
Nehodu autobusu v Turecku neprežilo sedem ľudí Sobota, 14:24 Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Hnutie OĽaNO vyzýva Fica, aby SNS odňal ministerstvo školstva, pretože tam spôsobuje obrovské škodyNasledujúci článok
Na Župnom námestí zasahovali hasiči, horela veža kostola
Časť armády v Benine tvrdí, že zosadila prezidenta, jeho okruh to popiera