Piatok, 5. jún 2026
Mimoriadne správy
- Top foto dňa (5. jún 2026): Svetový deň životného prostredia, nezvestné dievča, Pride a výbuch dronu
- Šéf slovenskej diplomacie Blanár zavítal na Ukrajinu, stretol sa so Sybihom – FOTO
- Putinovi jastrabi prvýkrát hovoria o porážke. V Rusku rastie nervozita z vývoja vojny na Ukrajine
- Zrážka vlaku s kamiónom si vyžiadala zásah hasičov, ohrozených bolo 26 cestujúcich – FOTO
- Moskva a Kyjev si vymenili po 185 vojnových zajatcov
Zlodej ukradnuté mince strácal po ceste a značil cestičku, polícia ho rýchlo vypátrala
Webnoviny 27. máj 2020 654
27.5.2020 (Webnoviny.sk) - Kuriózny prípad riešili policajti v okrese Kežmarok. V Huncovciach sa do miestnej cukrárne vlámal zlodej. Zo zásuviek zobral peniaze a dal si ich do vreciek nohavíc.
Mince, ktoré sa mu tam už nezmestili, držal v ruke. Na úteku mu však mince postupne vypadávali z rúk a značili cestičku.
Ako informovala prešovská krajská polícia, aj na základe tohto dôkazu zlodeja v krátkom čase vypátrali.
Z krádeže je už obvinený 41-ročný muž. Škody po nevítanej návšteve vyčíslil majiteľ cukrárne na tisíc eur.
Viac k témam: krádež, zlodej
Zdroj: Webnoviny.sk - Zlodej ukradnuté mince strácal po ceste a značil cestičku, polícia ho rýchlo vypátrala © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Uskutoční sa 35. ročník podujatia Divadelná Nitra? Organizátori apelujú na kultúrne angažované osobnosti
Dohoda ruží je romantasy plná mágie, intríg a nebezpečných sľubov
Odolnosť nie je o zatnutých zuboch, ale o pochopení samého seba. Buďte nepriestrelní