Utorok, 21. apríl 2026
Mimoriadne správy
- Španielsko požiada Úniu o ukončenie asociačnej dohody s Izraelom, hovorí o porušovaní medzinárodného práva
- Americký viceprezident J.D. Vance povedie delegáciu Spojených štátov na rokovania s Iránom v Pakistane
- Úrady evakuovali tisíce obyvateľov parížskeho predmestia, experti sa snažia zneškodniť bombu z druhej svetovej vojny
- Polícia objavila jed na potkany v detskom jedle značky HiPP, môže ísť o súčasť vydieračského plánu
- Britskí ministri vyjadrili podporu Starmerovi. Premiér čelí škandálom okolo dlhoročného spojenca Jeffreyho Epsteina
Žena ukradla z vianočného stromčeka ozdoby za šesť eur, polícia rieši aj vyčíňanie Vranovčanky
Webnoviny 17. január 2019 584
BRATISLAVA/PREŠOV 17. januára (WebNoviny.sk) - Na vianočné ozdoby sa ulakomila 51-ročná žena z obce Zbudské Dlhé v okrese Humenné. Ešte v polovici decembra prišla do budovy miestneho obecného úradu a z ozdobeného stromčeka vzala tri ozdoby v hodnote šesť eur.
Krádeže sa dopustila aj v predchádzajúcich dvanástich mesiacoch, vtedy vyviazla s pokutou. Tentokrát sa už obvineniu nevyhla. Ako agentúru SITA informoval prešovský policajný hovorca Daniel Džobanik, ženu v stredu vyšetrovateľ obvinil z krádeže. Stíhaná je na slobode.
Vo vranovskom obchodnom dome zase vyčíňala 56-ročná Vranovčanka. Do tašky si nabalila lyžice, posteľnú bielizeň, šampóny a cez pokladne prešla bez zaplatenia. Následne ju zastavil pracovník SBS. Aj táto žena sa v nedávnej dobe dopustila krádeže, za ktorú potom dostala pokutu a tak ju v tomto prípade už obvinili. Stíhaná je na slobode.
Viac k témam: krádež, trestné stíhanie
Zdroj: Webnoviny.sk - Žena ukradla z vianočného stromčeka ozdoby za šesť eur, polícia rieši aj vyčíňanie Vranovčanky © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Právoplatne odsúdený nebude starostom obce Žehňa, ústavný súd rozhodol aj o ďalších sťažnostiachNasledujúci článok
Mladý vodič Fiatu na priechode zrazil 65-ročnú ženu, zomrela na mieste
V Záhrebe protestovali tisícky ľudí, požadovali vyššie mzdy aj dôchodky
Japonsko schválilo dohodu o dodávke prvých troch stealth fregát austrálskej námornej flotile
Britskí ministri vyjadrili podporu Starmerovi. Premiér čelí škandálom okolo dlhoročného spojenca Jeffreyho Epsteina