Piatok, 5. december 2025
Mimoriadne správy
- Slovensko je pripravené Ukrajine opäť poskytnúť pomoc, Blanár v rámci zasadnutia NATO rokoval aj s Landauom – FOTO
- Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk
- V českom mestečku zo školy evakuovali 450 ľudí pre obavy z výbuchu
- Nemecko rozprestiera Európsky nebeský štít
- Americký súkromný sektor minulý mesiac znížil počet zamestnancov
Záchranári našli v bytovom dome muža s bodno-sečným zranením, situáciu prevzala polícia
30.7.2025 (SITA.sk) - V bytovom dome na Zimnej ulici v Košiciach našli 56-ročného muža s bodno-sečným zranením, záchranári mu už pomôcť nedokázali, konštatovali už smrť. Ako pre agentúru SITA uviedlo oddelenie komunikácie a prevencie Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach, muža našli v stredu okolo 6:00.
„Vec si na mieste prevzal vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach,“ informovali. Vzhľadom na prebiehajúce úkony nemôže polícia bližšie informácie nateraz poskytnúť. Učinia tak hneď, ako to dovolí situácia vo vyšetrovaní.
Viac k témam: policajné vyšetrovanie
Zdroj: SITA.sk - Záchranári našli v bytovom dome muža s bodno-sečným zranením, situáciu prevzala polícia © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Putin: Ak Európa chce vojnu s Ruskom, my sme pripravení
Z nákladného auta v Nemecku zmizlo 20-tisíc kusov nábojov určených pre armádu
Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk