Streda, 22. júl 2026
Mimoriadne správy
- Spojené štáty s Iránom ešte ani zďaleka neskončili, pohrozil Trump
- Microsoft vloží miliardy do partnerstva s Mistralom, chce posilniť európsku AI infraštruktúru
- Brusel zrušil grant pre Benátske bienále, argumentuje návratom Ruska na prestížnu výstavu
- Španielska vláda chce zakázať fajčenie na terasách, plážach aj v parkoch
- Maďarská prokuratúra údajne prejavila záujem o servery Orbánovej strany Fidesz
Z bankomatu v Pezinku ukradli takmer 60-tisíc eur a vôbec ho nepoškodili
Webnoviny 13. júl 2020 718
13.7.2020 (Webnoviny.sk) - Policajti vyšetrujú krádež takmer 60-tisíc eur z bankomatu v Pezinku. Hotovosť ukradli 3. júla v noci na Svätoplukovej ulici.
Ako informovala bratislavská krajská polícia, neznámy páchateľ bez zjavného mechanického poškodenia ukradol hotovosť 59 650 eur.
Vyšetrovateľ prípad vyšetruje ako zločin krádeže a prečin poškodzovania a ohrozovania prevádzky všeobecne prospešného zariadenia. Vzhľadom na prebiehajúce vyšetrovanie polícia k prípadu bližšie informácie neposkytla.
Viac k témam: krádež, krádež bankomatu
Zdroj: Webnoviny.sk - Z bankomatu v Pezinku ukradli takmer 60-tisíc eur a vôbec ho nepoškodili © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Dopravca, ktorý dáva priestor prírode
Web, e-shop, marketing, SEO aj fakturácia - všetko na jednom mieste
Nie Holandsko ani Dánsko. Najviac bicyklov v Európe vyrábajú úplne iné krajiny
Ruské rakety zasiahli Kyjev, po ukrajinských útokoch na Rusko sú hlásené ďalšie obete