Pondelok, 8. december 2025
Mimoriadne správy
- Obrovská vlna na ostrove Tenerife zabila dvoch slovenských občanov, tretí je zranený
- The Mirror: Na Ukrajine bolo pravdepodobne zabitých už viac ako pol milióna Rusov
- Nemci odrádzajú svojich občanov od vianočných trhov v Prahe. Číha tam smrteľné nebezpečenstvo, tvrdia
- Seniorka za volantom riešila padajúce veci v aute, skončila v rybníku
- Na ruské mesto Belgorod spadla ruská letecká bomba
Z balkóna ukradli bicykle v hodnote 4 000 eur, polícia pátra po zlodejoch
BRATISLAVA 29. júla (BratislavaDen.sk) – Zlodeji, ktorí sa neboja výšky, úradovali v noci na sobotu v Bratislave a z balkóna bytového domu vo výške viac ako sedem metrov ukradli bicykle.
Ako informuje Polícia SR na svojom facebookovom profile, podľa majiteľky sa neznámy zlodej vkradol na balkón vo výške približne 7,5 metra okolo pol jednej v noci.
Prestrihol oceľovú reťaz, ktorou boli pripnuté bicykle o zábradlie, a ukradol dva bicykle značky Kellys. Bicykle spustil z balkóna na špagáte.
Majitelia sa zobudili až na buchot, keď páchatelia utekali. Krádež bicyklov aj s komponentmi polícia vyčíslila na takmer 4 tisíc eur.
Viac k témam: Bratislava, Polícia SR
Zdroj: Webnoviny.sk - Z balkóna ukradli bicykle v hodnote 4 000 eur, polícia pátra po zlodejoch © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Kallasová: Washington je stále najväčším spojencom EÚ Sobota, 11:41
Nehodu autobusu v Turecku neprežilo sedem ľudí Sobota, 14:24 Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Časť armády v Benine tvrdí, že zosadila prezidenta, jeho okruh to popiera