Pondelok, 27. apríl 2026
Mimoriadne správy
- Nemecký kancelár Merz potvrdil plánovanú návštevu Slovenska, informoval premiér Fico – VIDEO
- Španielsko požiada Úniu o ukončenie asociačnej dohody s Izraelom, hovorí o porušovaní medzinárodného práva
- Americký viceprezident J.D. Vance povedie delegáciu Spojených štátov na rokovania s Iránom v Pakistane
- Úrady evakuovali tisíce obyvateľov parížskeho predmestia, experti sa snažia zneškodniť bombu z druhej svetovej vojny
- Polícia objavila jed na potkany v detskom jedle značky HiPP, môže ísť o súčasť vydieračského plánu
Vyzerá to na ďalšie výraznejšie uvoľnenie obmedzení, vyhlásil premiér Igor Matovič
Webnoviny 17. máj 2020 543
17.5.2020 (Webnoviny.sk) - Vyzerá to veľmi nádejne na ďalšie výraznejšie uvoľnenie obmedzení na Slovensku v súvislosti s pandémiou koronavírusu. Na sociálnej sieti to napísal premiér Igor Matovič (OĽaNO).
Viac o téme: Koronavírus
Podľa neho treba byť naďalej ostražitý a mať opatrný prístup k ochrannému valu na hraniciach. Dodal, aby občania držali palce sebe a aj ostatným a čím skôr sa dožili slobodného cestovania.
Premiér zároveň pridal počet pozitívnych prípadov ochorenia Covid-19 zo 16. mája 2020 v okolitých krajinách. Slovensko 1, Rakúsko 92, Česko 49, Maďarsko 56, Poľsko 241, Ukrajina 528 prípadov.
Viac k témam: COVID-19, Koronavírus
Zdroj: Webnoviny.sk - Vyzerá to na ďalšie výraznejšie uvoľnenie obmedzení, vyhlásil premiér Igor Matovič © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Rytmus ide do temnoty, uzatvára seriál Bandita a vydáva soundtrackové EP Čerto – VIDEO, FOTO
Na pracovnom trhu pribúda cudzincov, ich integrácia však zaostáva a úskalia má aj nábor pracovníkov
Keď poslušná dáma stretne mrzutého polorka a preskočí iskra... Je to Zakázaná láska