Štvrtok, 18. jún 2026
Mimoriadne správy
- Top foto dňa (17. jún 2026): Jazero Veľký Draždiak, Richard Raši v Česku, byvoly v rieke a Jarná ITAPA 2026
- Slovensko žiada spravodlivé kompenzácie z Európskeho mierového nástroja za vojenskú pomoc Ukrajine
- Andrzej Poczobut si po prepustení z väzenia prevzal v Európskom parlamente Sacharovovu cenu
- Nové pravidlá EÚ otvoria cestu rastlinám odolnejším voči suchu, škodcom aj klimatickým zmenám
- Raši a Okamura rokovali v Prahe o koordinácii v rámci V4, hlavnými témami boli energie a eurofondy – VIDEO, FOTO
Voľne pohybujúci sa pes pohrýzol desaťročné dievča do tváre a hlavy
Webnoviny 1. august 2022 541
1.8.2022 (Webnoviny.sk) - Desaťročné dievča v nedeľu popoludní na dvore jedného z ubytovacích zariadení v obci Červený Kláštor (okr. Kežmarok) napadol voľne pohybujúci sa pes. Dievča pochádzajúce z Lakšárskej Novej Vsi (okr. Senica) niekoľkokrát pohrýzol do tváre a hlavy.
Ako v pondelok informovala hovorkyňa prešovskej krajskej polície Jana Ligdayová, utrpelo tak ťažký úraz, pričom liečiť zo zranení sa bude viac ako šesť týždňov. Polícia okolnosti tohto incidentu podľa hovorkyne preveruje. V prípade už bolo začaté trestné stíhanie vo veci trestného činu ublíženia na zdraví.
Viac k témam: Útok psa
Zdroj: Webnoviny.sk - Voľne pohybujúci sa pes pohrýzol desaťročné dievča do tváre a hlavy © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
USA a Irán oznámili uzavretie mierovej dohody, vojenské operácie sa majú okamžite skončiť
Manosféra a muži, ktorí nenávidia ženy. Kniha, ktorá vás šokuje a zaskočí!
Izraelskí politici naprieč spektrom kritizujú dohodu USA s Iránom o ukončení vojny