Pondelok, 8. december 2025
Mimoriadne správy
- Obrovská vlna na ostrove Tenerife zabila dvoch slovenských občanov, tretí je zranený
- The Mirror: Na Ukrajine bolo pravdepodobne zabitých už viac ako pol milióna Rusov
- Nemci odrádzajú svojich občanov od vianočných trhov v Prahe. Číha tam smrteľné nebezpečenstvo, tvrdia
- Seniorka za volantom riešila padajúce veci v aute, skončila v rybníku
- Na ruské mesto Belgorod spadla ruská letecká bomba
Vodiči pozor, cez Donovaly neprejdete a čiastočne uzavretý je aj ďalší úsek
7.2.2022 (Webnoviny.sk) - Pre zlé poveternostné podmienky spojené s hustým snežením je horský priechod Donovaly uzavretý pre všetky vozidlá.
Ako informovala ďalej banskobystrická krajská polícia na sociálnej sieti, horský priechod Muráň - Červená skala je neprejazdný pre vozidlá nad 10 metrov.
Podľa Slovenského hydrometeorologického ústavu (SHMÚ) by malo sneženie v okresoch Banská Bystrica a Brezno ustať v dopoludňajších hodinách, ale varovanie prvého stupňa bude pretrvávať pre vietor na horách až do utorkového popoludnia.
Od pondelka po 13:00 sa v obidvoch okresoch očakáva ojedinele aj tvorba snehových jazykov a závejov, pričom tento jav sa môže vyskytovať až do stredy 9. februára ráno.
Viac k témam: Horský priechod Donovaly, Silný vietor, Snehové záveje, Sneženie, uzavretá cesta, Zjazdnosť ciest
Zdroj: Webnoviny.sk - Vodiči pozor, cez Donovaly neprejdete a čiastočne uzavretý je aj ďalší úsek © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Populárne články
Kallasová: Washington je stále najväčším spojencom EÚ Sobota, 11:41
Nehodu autobusu v Turecku neprežilo sedem ľudí Sobota, 14:24 Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Časť armády v Benine tvrdí, že zosadila prezidenta, jeho okruh to popiera