Piatok, 5. december 2025
Mimoriadne správy
- Slovensko má nový duchovný symbol vo Vatikáne, Pellegrini hovorí o nádeji v čase napätia a neistoty doma aj vo svete – VIDEO, FOTO
- Blanár rokoval so zástupcami Gruzínska a Kirgizska, cieľom je prehĺbenie hospodárskej spolupráce – VIDEO, FOTO
- Slovensko je pripravené Ukrajine opäť poskytnúť pomoc, Blanár v rámci zasadnutia NATO rokoval aj s Landauom – FOTO
- Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk
- V českom mestečku zo školy evakuovali 450 ľudí pre obavy z výbuchu
Vodič si odmontoval koleso s papučou a chystal sa odísť, ale nevšimol si policajtov
28.11.2019 (Webnoviny.sk) - Problém s blokovacím zariadením, tzv. papučou na aute sa rozhodol sám vyriešiť 42-ročný vodič. Vo Veľkom Mederi zaparkoval na parkovisku svoje auto Škoda Superb. Všetko by bolo v poriadku, keby nezablokoval miesto pre návštevníkov polikliniky a využil na návštevu kúpaliska iné parkovacie miesta. Mestskí policajti mu na koleso založili "papuču".
Ako informovala trnavská krajská polícia, vodič si zariadenie odmontoval aj s kolesom a namontoval si rezervu. Chystal sa odísť, no nevšimol si, že mestskí policajti zostali na parkovisku. Vodiča zastavili, ten sa k demontáži zariadenia priznal.
Policajti mu napokon zadržali aj osvedčenie o evidencii vozidla. Na vozidle totiž používal tzv. prepravné značky. Namiesto pokuty 150 eur za priestupok teraz čelí trestnému stíhaniu za prečin útoku na orgán verejnej moci. Za odstránenie blokovacieho zariadenia zákon ukladá trestnú sadzbu od troch do osem rokov.
Zdroj: Webnoviny.sk - Vodič si odmontoval koleso s papučou a chystal sa odísť, ale nevšimol si policajtov © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
V Poprade našli dobodaného prokurátora
Okamurovi pred domom opäť viala ukrajinská vlajka
Majiteľovi značky Zara sa darí napriek konkurencii zo strany predajcov lacnejšieho oblečenia
Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk