Utorok, 20. január 2026
Mimoriadne správy
- Čína zaznamenala rekordne nízku pôrodnosť, demografická kríza sa prehlbuje
- Premiér Fico sa stretol s americkým prezidentom, témou bola Ukrajina aj kríza v EÚ – VIDEO, FOTO
- Civilné obete na Ukrajine prudko vzrástli, OSN označila rok 2025 za jeden z najhorších od začiatku vojny
- Vláda Grónska neakceptuje prevzatie ostrova Spojenými štátmi za žiadnych okolností, odkázala Trumpovi
- Trump vyzval Kubu na dohodu, kým nebude neskoro. Rubio by vraj mohol byť prezidentom
Vodič predbiehal za hmly, čelne sa zrazil s Fabiou a zomrel. Do Golfu následne narazila Thalia (foto)
9.11.2020 (Webnoviny.sk) - Tragická nehoda sa stala v pondelok ráno na ceste zo Šenkvíc smerom do Pezinka. Vodič na vozidle VW Golf Combi za hmly predbiehal VW Polo. Ako informovala bratislavská krajská polícia, pri predchádzaní sa v protismere čelne zrazil s Fabiou Combi.
Zároveň došlo aj k poškodeniu predchádzaného vozidla VW Polo. Golf po nehode zostal stáť na ceste a následne do neho narazil Renault Thalia.
Vodič VW Golf Combi zomrel na mieste. Vodiča Fabie previezli na ošetrenie do nemocnice. Presné okolnosti nehody polícia vyšetruje.
Viac k témam: dopravná nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk - Vodič predbiehal za hmly, čelne sa zrazil s Fabiou a zomrel. Do Golfu následne narazila Thalia (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Premiér Fico sa stretol s americkým prezidentom, témou bola Ukrajina aj kríza v EÚ – VIDEO, FOTO
Vlani zanikalo viac firiem aj živností než kedykoľvek predtým, najviac živnostníkov ubudlo v stavebníctve
Trh práce menia technológie aj demografia, Aliancia sektorových rád reaguje a ponúka riešenia