Streda, 22. júl 2026
Mimoriadne správy
- Spojené štáty s Iránom ešte ani zďaleka neskončili, pohrozil Trump
- Microsoft vloží miliardy do partnerstva s Mistralom, chce posilniť európsku AI infraštruktúru
- Brusel zrušil grant pre Benátske bienále, argumentuje návratom Ruska na prestížnu výstavu
- Španielska vláda chce zakázať fajčenie na terasách, plážach aj v parkoch
- Maďarská prokuratúra údajne prejavila záujem o servery Orbánovej strany Fidesz
V sledovaných kauzách je už 21 odsúdených, podľa Hamrana sú to takmer do bodky nominanti Ficových vlád (video)
Webnoviny 15. marec 2023 531
15.3.2023 (SITA.sk) - V mediálne sledovaných korupčných kauzách je už odsúdených 21 osôb. Na tlačovej besede o tom v stredu informoval prezident Policajného zboru SR Štefan Hamran. „Sú to takmer ‚do bodky‘ nominanti bývalých vlád Roberta Fica," skonštatoval Hamran.
Podľa Hamrana aj z tohto dôvodu čelia policajní vyšetrovatelia spochybňovaniu a zastrašovaniu zo strany predstaviteľov bývalej vládnej moci. Zdôraznil však, že chce vyslať signál všetkým, ktorí chcú zmariť boj za právny štát. „Bude sa bojovať do konca," vyhlásil policajný prezident.
Viac k témam: Prezident Policajného zboru SR
Zdroj: SITA.sk - V sledovaných kauzách je už 21 odsúdených, podľa Hamrana sú to takmer do bodky nominanti Ficových vlád (video) © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Web, e-shop, marketing, SEO aj fakturácia - všetko na jednom mieste
Nie Holandsko ani Dánsko. Najviac bicyklov v Európe vyrábajú úplne iné krajiny
Kubánsky disident Luis Manuel Otero Alcántara odišiel po odpykaní si trestu do exilu v USA