Štvrtok, 23. apríl 2026
Mimoriadne správy
- Španielsko požiada Úniu o ukončenie asociačnej dohody s Izraelom, hovorí o porušovaní medzinárodného práva
- Americký viceprezident J.D. Vance povedie delegáciu Spojených štátov na rokovania s Iránom v Pakistane
- Úrady evakuovali tisíce obyvateľov parížskeho predmestia, experti sa snažia zneškodniť bombu z druhej svetovej vojny
- Polícia objavila jed na potkany v detskom jedle značky HiPP, môže ísť o súčasť vydieračského plánu
- Britskí ministri vyjadrili podporu Starmerovi. Premiér čelí škandálom okolo dlhoročného spojenca Jeffreyho Epsteina
V putách skončil muž, ktorý vykrádal byty v Žiline a Martine
Webnoviny 29. máj 2020 718
29.5.2020 (Webnoviny.sk) - V rukách žilinskej polície skončil 56-ročný Martinčan, ktorý je podozrivý z vykrádania bytov v Žiline a Martine. Agentúru SITA o tom informovala krajská policajná hovorkyňa Jana Balogová.
Muž čelí obvineniu z pokračovacieho prečinu porušovania domovej slobody v súbehu s pokračovacím prečinom krádeže v štádiu pokusu.
"Podozrivý muž sa od 18. do 25. mája vlámal do dvoch bytov na žilinských sídliskách a do jedného sa pokúsil vlámať. Tiež sa vlámal do jedného bytu v Martine. Zo žilinských bytov nič neodcudzil, keďže bol vyrušený. Z martinského bytu ukradol hotovosť 12 eur, cigarety a sladkosti. Majiteľom bytov spôsobil škodu poškodením zámkov na vchodových dverách," uviedla Balogová.
Vyšetrovateľ už spracoval podnet na návrh na vzatie obvineného do väzby.
Viac k témam: krádež, zlodej
Zdroj: Webnoviny.sk - V putách skončil muž, ktorý vykrádal byty v Žiline a Martine © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Bookmakeri favorizujú na novú SuperStar mladú Slovenku. Kto je vaším favoritom? Tipnite si!Nasledujúci článok
Z trhu zostáva stiahnuť už len posledné kusy mobilných klimatizácií Sencor
Colný tranzit v EÚ sa digitalizuje, Slovensko zaviedlo systém NCTS P6
Boli príliš slobodné. A preto ich potrestali. Mrazivý historický román Hon na sestry
Situácia ohľadom konkurencieschopnosti hospodárstva, vysokých cien energií a energetickej bezpečnosti zostáva podľa Eštoka kritická