Piatok, 5. jún 2026
Mimoriadne správy
- Top foto dňa (5. jún 2026): Svetový deň životného prostredia, nezvestné dievča, Pride a výbuch dronu
- Šéf slovenskej diplomacie Blanár zavítal na Ukrajinu, stretol sa so Sybihom – FOTO
- Putinovi jastrabi prvýkrát hovoria o porážke. V Rusku rastie nervozita z vývoja vojny na Ukrajine
- Zrážka vlaku s kamiónom si vyžiadala zásah hasičov, ohrozených bolo 26 cestujúcich – FOTO
- Moskva a Kyjev si vymenili po 185 vojnových zajatcov
V obci prekročil rýchlosť o viac ako 70 km/h, policajti mu na mieste vymerali pokutu vo výške 800 eur
Webnoviny 28. august 2021 661
28.8.2021 (Webnoviny.sk) - Ako informovala vo svojom profile na sociálnej sieti Polícia SR – Košický kraj, na mieste mu uložili blokovú pokutu vo výške 800 eur.
Vodič však nemal pri sebe hotovosť, a preto mu bol vystavený blok na pokutu nezaplatenú na mieste. Zároveň mu policajti zadržali vodičský preukaz, ktorý mu vrátia po zaplatení pokuty.
Viac k témam: ohrozenie, pokuta, prekročená rýchlosť, vodičský preukaz
Zdroj: Webnoviny.sk - V obci prekročil rýchlosť o viac ako 70 km/h, policajti mu na mieste vymerali pokutu vo výške 800 eur © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Botanická záhrada v Košiciach bude mať nový náučný chodník za viac ako 35-tisíc eurNasledujúci článok
Mladá žena nájdená v Domaši bola stotožnená, pátrali po nej od konca júla
Dohoda ruží je romantasy plná mágie, intríg a nebezpečných sľubov
Odolnosť nie je o zatnutých zuboch, ale o pochopení samého seba. Buďte nepriestrelní
Brusel chce pri AI a cloude uprednostniť európske firmy pred zahraničnými