Streda, 22. júl 2026
Mimoriadne správy
- Spojené štáty s Iránom ešte ani zďaleka neskončili, pohrozil Trump
- Microsoft vloží miliardy do partnerstva s Mistralom, chce posilniť európsku AI infraštruktúru
- Brusel zrušil grant pre Benátske bienále, argumentuje návratom Ruska na prestížnu výstavu
- Španielska vláda chce zakázať fajčenie na terasách, plážach aj v parkoch
- Maďarská prokuratúra údajne prejavila záujem o servery Orbánovej strany Fidesz
V centre Bratislavy sa strieľalo, jeden muž prišiel pri potýčke o nervy a druhý skončil v nemocnici s prestrelenou nohou
Webnoviny 11. júl 2022 586
11.7.2022 (Webnoviny.sk) - Po konflikte viacerých mužov v nedeľu ráno v centre Bratislavy skončil jeden z nich v nemocnici. Pri ošetrovaní jeho zranenia zistili, že bolo spôsobené výstrelom zo strelnej zbrane.
Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave I začal podľa bratislavského policajného hovorcu Michala Szeiffa v tejto súvislosti trestné stíhanie vo veci zločinu ublíženia na zdraví.
Polícia dostala informáciu o zranenom v blízkosti Námestia SNP krátko po piatej hodine. Hliadka 27-ročného muža našla v blízkosti Starej tržnice na Klobučníckej ulici, sťažoval sa na zranenie v oblasti dolnej končatiny. Polícia podľa Szeiffa poskytne viac informácií o tomto prípade až potom, keď to umožni situácia vo vyšetrovaní.
Viac k témam: Bitka, Streľba, Vyšetrovanie
Zdroj: Webnoviny.sk - V centre Bratislavy sa strieľalo, jeden muž prišiel pri potýčke o nervy a druhý skončil v nemocnici s prestrelenou nohou © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Web, e-shop, marketing, SEO aj fakturácia - všetko na jednom mieste
Nie Holandsko ani Dánsko. Najviac bicyklov v Európe vyrábajú úplne iné krajiny
Ruské rakety zasiahli Kyjev, po ukrajinských útokoch na Rusko sú hlásené ďalšie obete