Utorok, 21. apríl 2026
Mimoriadne správy
- Španielsko požiada Úniu o ukončenie asociačnej dohody s Izraelom, hovorí o porušovaní medzinárodného práva
- Americký viceprezident J.D. Vance povedie delegáciu Spojených štátov na rokovania s Iránom v Pakistane
- Úrady evakuovali tisíce obyvateľov parížskeho predmestia, experti sa snažia zneškodniť bombu z druhej svetovej vojny
- Polícia objavila jed na potkany v detskom jedle značky HiPP, môže ísť o súčasť vydieračského plánu
- Britskí ministri vyjadrili podporu Starmerovi. Premiér čelí škandálom okolo dlhoročného spojenca Jeffreyho Epsteina
V budove Penty zasahujú policajti so samopalmi, Haščáka zadržali a obvinili z prania špinavých peňazí
Webnoviny 1. december 2020 533
1.12.2020 (Webnoviny.sk) -
- aktualizované 1. decembra 17:17
V bratislavskom Digital Parku, kde sídli finančná skupina Penta, prebieha zásah polície. Ako ďalej uvádza na svojom webe Denník N, do budovy vošli desiatky policajtov so samopalmi.
Podľa denníka prebieha zásah policajtov konkrétne na šiestom a siedmom poschodí, kde sídlia partneri Penty, vrátane šéfa Jaroslava Haščáka. „Nemám k tomu zatiaľ žiadne informácie. Som v Prahe, nemám k tomu zatiaľ žiadne info,“ povedal denníku hovorca Penty Martin Danko.
Ako informuje portál aktuality.sk, Jaroslava Haščáka zadržali a obvinili z korupcie a prania špinavých peňazí
Viac k témam: policajný zásah
Zdroj: Webnoviny.sk - V budove Penty zasahujú policajti so samopalmi, Haščáka zadržali a obvinili z prania špinavých peňazí © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Grécky zástupca ministra odstúpil po obvineniach o jeho nedostatočnej kvalifikácii, ide už o štvrtú rezignáciu
V Záhrebe protestovali tisícky ľudí, požadovali vyššie mzdy aj dôchodky
Japonsko schválilo dohodu o dodávke prvých troch stealth fregát austrálskej námornej flotile