Utorok, 21. apríl 2026
Mimoriadne správy
- Španielsko požiada Úniu o ukončenie asociačnej dohody s Izraelom, hovorí o porušovaní medzinárodného práva
- Americký viceprezident J.D. Vance povedie delegáciu Spojených štátov na rokovania s Iránom v Pakistane
- Úrady evakuovali tisíce obyvateľov parížskeho predmestia, experti sa snažia zneškodniť bombu z druhej svetovej vojny
- Polícia objavila jed na potkany v detskom jedle značky HiPP, môže ísť o súčasť vydieračského plánu
- Britskí ministri vyjadrili podporu Starmerovi. Premiér čelí škandálom okolo dlhoročného spojenca Jeffreyho Epsteina
V Bratislave sa uskutoční koncert na pamiatku zavraždeného novinára Kuciaka a jeho priateľky
Webnoviny 1. marec 2018 669
BRATISLAVA 1. marca (WebNoviny.sk) - Na bratislavskom Hlavnom námestí sa v nedeľu o 17:00 uskutoční spomienkový koncert na pamiatku zavraždeného novinára Jána Kuciaka a jeho priateľky Martiny Kušnírovej.
Odporúčame:
Tisícky ľudí plánujú ísť na pochody za zavraždeného novinára Jána Kuciaka a jeho priateľky
Na Koncerte pre Jána a Martinu vystúpia David Koller, trio Jozef Lupták - Marián Svetlík - Andrej Baran, Vec, Bez ladu a skladu, Korben Dallas, Živé kvety, Billy Barman, Para, Longital, Modré hory, Muzička a B-Complex. Podujatie bude uvádzať moderátor Rádia_FM Martin Staňo.
Agentúru SITA o akcii informoval Anton Repka z tímu festivalu Pohoda, ktorý bratislavský koncert organizuje. Na facebookovú udalosť tohto podujatia sa krátko po jej zverejnení prihlásilo už takmer dvetisíc účastníkov.
Viac k témam: Ján Kuciak, Spomienkový koncert, vražda
Zdroj: Webnoviny.sk - V Bratislave sa uskutoční koncert na pamiatku zavraždeného novinára Kuciaka a jeho priateľky © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
V Záhrebe protestovali tisícky ľudí, požadovali vyššie mzdy aj dôchodky
Britskí ministri vyjadrili podporu Starmerovi. Premiér čelí škandálom okolo dlhoročného spojenca Jeffreyho Epsteina
Americký viceprezident J.D. Vance povedie delegáciu Spojených štátov na rokovania s Iránom v Pakistane