Piatok, 24. apríl 2026
Mimoriadne správy
- Španielsko požiada Úniu o ukončenie asociačnej dohody s Izraelom, hovorí o porušovaní medzinárodného práva
- Americký viceprezident J.D. Vance povedie delegáciu Spojených štátov na rokovania s Iránom v Pakistane
- Úrady evakuovali tisíce obyvateľov parížskeho predmestia, experti sa snažia zneškodniť bombu z druhej svetovej vojny
- Polícia objavila jed na potkany v detskom jedle značky HiPP, môže ísť o súčasť vydieračského plánu
- Britskí ministri vyjadrili podporu Starmerovi. Premiér čelí škandálom okolo dlhoročného spojenca Jeffreyho Epsteina
Uprednostnili politiku pred vzdaním úcty hrdinom SNP, ostro sa pustil Hlas-SD do smerákov
Webnoviny 29. august 2020 623
29.8.2020 (Webnoviny.sk) - Na oslavy Slovenského národného povstania (SNP) ideme kvôli obetiam a kvôli vláde, ostro sa pustila vznikajúca strana Petra Pellegriniho Hlas-SD do opozičného Smeru-SD pre tlačovú konferenciu o zámere zbierať podpisy za odvolanie vládnych ministrov Milana Krajniaka (Sme rodina) a Eduarda Hegera (OĽaNO).
Krátke stanovisku zaslala agentúre SITA hovorkyňa strany Patrícia Medveď Macíková.
"Je veľmi smutné, keď niekto uprednostní politiku pred vzdaním úcty hrdinom SNP. Na oslavy dnes ideme kvôli obetiam a priamych účastníkom povstania a nie kvôli tejto vláde. Preto bojkot osláv považujeme za smiešny a trápny a je urážkou všetkých tých, ktorí položili životy za našu slobodu," uviedla strana Hlas v stanovisku.
Viac k témam: predseda strany Smer-SD, trinásty dôchodok
Zdroj: Webnoviny.sk - Uprednostnili politiku pred vzdaním úcty hrdinom SNP, ostro sa pustil Hlas-SD do smerákov © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Colný tranzit v EÚ sa digitalizuje, Slovensko zaviedlo systém NCTS P6
Boli príliš slobodné. A preto ich potrestali. Mrazivý historický román Hon na sestry
Situácia ohľadom konkurencieschopnosti hospodárstva, vysokých cien energií a energetickej bezpečnosti zostáva podľa Eštoka kritická