Pondelok, 8. december 2025
Mimoriadne správy
- Obrovská vlna na ostrove Tenerife zabila dvoch slovenských občanov, tretí je zranený
- The Mirror: Na Ukrajine bolo pravdepodobne zabitých už viac ako pol milióna Rusov
- Nemci odrádzajú svojich občanov od vianočných trhov v Prahe. Číha tam smrteľné nebezpečenstvo, tvrdia
- Seniorka za volantom riešila padajúce veci v aute, skončila v rybníku
- Na ruské mesto Belgorod spadla ruská letecká bomba
Traktor v strmom klesaní zišiel z cesty, vodič neprežil a spolujazdkyňa skončila v nemocnici (foto)
26.8.2021 (Webnoviny.sk) - Tragicky sa skončila nehoda traktora v stredu 25. augusta v popoludňajších hodinách na miestnej komunikácii v obci Hodruša - Hámre v okrese Žarnovica.
Ako informuje banskobystrická krajská polícia na sociálnej sieti, 68-ročný vodič v úseku cesty so strmým klesaním z doposiaľ nezistených príčin vyšiel vpravo mimo cesty, prešiel cez kameň pri ceste, pričom spolujazdkyňa z traktora vypadla a vodiča vyhodilo a spadol za sedadlo.
Následne sa traktor vrátil na cestu, prešiel na opačnú stranu, kde vyšiel do svahu a zastal. Vodič utrpel zranenia, ktorým na mieste podľahol. Zranenú spolujazdkyňu previezli do nemocnice.
Polícia začala trestné stíhanie pre usmrtenie a ublíženie na zdraví, do vyšetrovania boli pribratí aj znalci a bolo nariadené vykonanie pitvy. Polícia v Žiari nad Hronom už rieši druhú dopravnú nehodu traktora, kedy vodič prišiel o život.
Viac k témam: tragická dopravná nehoda, traktor
Zdroj: Webnoviny.sk - Traktor v strmom klesaní zišiel z cesty, vodič neprežil a spolujazdkyňa skončila v nemocnici (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Kallasová: Washington je stále najväčším spojencom EÚ Sobota, 11:41
Nehodu autobusu v Turecku neprežilo sedem ľudí Sobota, 14:24 Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Právomoci polície sa majú rozšíriť. Novela zákona špecifikuje aj to, koho možno zadržaťNasledujúci článok
Obvinený Kičura ostáva vo väzbe, ale na súde mu prišlo zle
Časť armády v Benine tvrdí, že zosadila prezidenta, jeho okruh to popiera