Pondelok, 8. jún 2026
Mimoriadne správy
- Fínsky súd poslal podnikateľa do väzenia za obchodovanie s thajskými zberačmi bobúľ
- Maďarský protikorupčný úrad žiada vyšetrovanie Orbánovej éry pre miliardové podvody
- Londýn chce prinútiť technologické firmy blokovať nahé fotografie detí
- Zelenskyj potvrdil návštevu Abramoviča v Kyjeve. Putinovi cez neho odkázal, že Ukrajina sa nevzdá Donbasu
- Francúzske stíhačky NATO zostrelili nad Lotyšskom bezpilotné lietadlo
Tínedžer vykradol stánok na trhovisku, kabáty a vetrovky chcel neskôr predať v osade
Webnoviny 15. marec 2019 624
BRATISLAVA/LEVICE 15. marca (WebNoviny.sk) - Policajti vypátrali zlodeja, ktorý začiatkom januára vykradol stánok na mestskom trhovisku v Leviciach. Odniesol si vrece s kabátmi a vetrovkami.
Ako agentúru SITA informovala nitrianska policajná hovorkyňa Renáta Čuháková, tento čin mal na svedomí 18-ročný mladík. Veci chcel predať v osade, no takmer nič nezarobil.
Okradnutej majiteľke spôsobil škodu za viac ako tisíc eur. V prípade dokázania viny mu hrozí trest na tri až 10 rokov.
Viac k témam: krádež, zlodej
Zdroj: Webnoviny.sk - Tínedžer vykradol stánok na trhovisku, kabáty a vetrovky chcel neskôr predať v osade © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Uskutoční sa 35. ročník podujatia Divadelná Nitra? Organizátori apelujú na kultúrne angažované osobnosti
Zelenskyj potvrdil ďalší dronový útok na Leningradskú oblasť
Fico si vo Francúzsku uctil československých vojakov, pripomenul aj oslobodenie Slovenska – VIDEO