Sobota, 7. marec 2026
Mimoriadne správy
- Vývoj situácie v Iráne má rôzne scenáre, politológ hovorí o bezpečnostných aj ekonomických rizikách pre Európu
- Irán 48 hodín po útoku. Režim na kolenách, ale svet je bližšie k vojne než k mieru? – FOTO
- Námestník iránskeho ministra zahraničných vecí čelí žalobe pre účasť na zločinoch proti ľudskosti
- Prezident Pellegrini rokoval v Indii s premiérom Módím, Slovensko chce s krajinou posilniť spoluprácu – VIDEO, FOTO
- Blanár zastupoval Fica na prvom zasadnutí Trumpovej Rady mieru, Slovensko bolo v úlohe pozorovateľa – FOTO
15.6.2020 (Webnoviny.sk) - Minimálne päť rokov týral svoju matku 41-ročný muž. Odohrávalo sa to v rodinnom dome v jednej z obci v Sabinovskom okrese.
Ako agentúru SITA informovala hovorkyňa prešovskej krajskej polície Jana Ligdayová, 80-ročná žena bola pravidelne vystavovaná fyzickému a psychickému utrpeniu, ponižovaniu. Syn ju napádal, vulgárne jej nadával a vyhrážal sa jej. Policajti agresora zadržali.
Vyšetrovateľ ho obvinil z týrania blízkej osoby a zverenej osoby. V prípade dokázania viny mu hrozí trest na tri roky až osem rokov. Spracovaný bude aj podnet na jeho vzatie do väzby.
Viac k témam: domáce násilie
Zdroj: Webnoviny.sk - Syn roky týral 80-ročnú matku, hrozí mu trest na tri roky až osem rokov © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Je slovenský kapitál v Dubaji v bezpečí? Investori prehodnocujú riziká po eskalácii v regióne
Slovensko môže stratiť miliardy eur na rozvoj východu, vláda podľa SaS pre ľudí nič nerobí – VIDEO
Experti vyzvali predsedníčku Európskej komisie na vedecky podloženú reguláciu nikotínových výrobkov