Štvrtok, 22. január 2026
Mimoriadne správy
- Štipendisti z Gazy ďakujú Slovensku za pomoc, pripravujú sa na štúdium na Univerzite Mateja Bela – FOTO
- Čína zaznamenala rekordne nízku pôrodnosť, demografická kríza sa prehlbuje
- Premiér Fico sa stretol s americkým prezidentom, témou bola Ukrajina aj kríza v EÚ – VIDEO, FOTO
- Civilné obete na Ukrajine prudko vzrástli, OSN označila rok 2025 za jeden z najhorších od začiatku vojny
- Vláda Grónska neakceptuje prevzatie ostrova Spojenými štátmi za žiadnych okolností, odkázala Trumpovi
Svoj hlas už odovzdala aj prezidentka Čaputová, vyzýva ľudí k podieľaniu sa na výsledku volieb
6.4.2024 (SITA.sk) - Ľudia by mali využiť svoje právo a mali by sa podieľať na výsledku volieb. Po odovzdaní hlasu v druhom kole prezidentských volieb to uviedla súčasná hlava štátu Zuzana Čaputová.
Viac o téme: Prezidentské voľby na Slovensku 2024
„Je dôležité, aby si vybrali takého kandidáta, ktorý zodpovedá najviac ich názorom a hodnotám,“ skonštatovala prezidentka. Uviedla, že aj ona využila svoje ústavné právo a vyjadrila svoj názor. „Máme za sebou pomerne intenzívny záver kampane. Myslím, že všetci občania – voliči mali možnosť lepšie načítať kandidátov,“ povedala Čaputová.
Zobraziť fotogalériu k článku:
Volebný akt Zuzany Čaputovej (fotografie)
Viac k témam: Prezidentka SR, Prezidentské voľby na Slovensku 2024
Zdroj: SITA.sk - Svoj hlas už odovzdala aj prezidentka Čaputová, vyzýva ľudí k podieľaniu sa na výsledku volieb © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Cesta umelca je kniha, ktorá prebúdza tvorivosť aj tam, kde by ste ju nečakali
Stretnutie Fica s Trumpom zapadá do politiky na štyri svetové strany, tvrdí šéf obchodnej komory
Bolo by to veľmi nerozumné, varoval európske krajiny pred odvetnými clami minister financií USA