Štvrtok, 22. január 2026
Mimoriadne správy
- Štipendisti z Gazy ďakujú Slovensku za pomoc, pripravujú sa na štúdium na Univerzite Mateja Bela – FOTO
- Čína zaznamenala rekordne nízku pôrodnosť, demografická kríza sa prehlbuje
- Premiér Fico sa stretol s americkým prezidentom, témou bola Ukrajina aj kríza v EÚ – VIDEO, FOTO
- Civilné obete na Ukrajine prudko vzrástli, OSN označila rok 2025 za jeden z najhorších od začiatku vojny
- Vláda Grónska neakceptuje prevzatie ostrova Spojenými štátmi za žiadnych okolností, odkázala Trumpovi
23.10.2023 (SITA.sk) -
- aktualizované 23. októbra 11:26
Richard Sulík oznámil, že v marci 2024 skončí ako predseda strany Sloboda a Solidarita (SaS). „Je veľmi dôležité vedieť, kedy má človek odísť,“ vyhlásil.
Stranu viedol od jej založenia v roku 2009. „Zmena na poste predsedu prichádza v čase, keď nemáme žiadne vnútorné pnutia v strane, v dostatočnom predstihu, aby sa všetci dokázali na to pripraviť a prichádza po diskusii s mojimi najbližšími kolegami," povedal Sulík.
Nový predseda SaS sa bude voliť na najbližšom straníckom kongrese, ktorý bude 23. marca 2024.
Naživo: Tlačová konferencia
>>> SPRÁVU AKTUALIZUJEME
Viac k témam: Predseda strany Sloboda a Solidarita (SaS)
Zdroj: SITA.sk - Sulík skončí ako predseda strany SaS, ale nikam neodchádza (video) © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Cesta umelca je kniha, ktorá prebúdza tvorivosť aj tam, kde by ste ju nečakali
Bolo by to veľmi nerozumné, varoval európske krajiny pred odvetnými clami minister financií USA
Evidenčné listy dôchodkového poistenia treba predložiť do konca januára, uviedla Sociálna poisťovňa