Streda, 6. máj 2026
Mimoriadne správy
- Hantavírus: evakuácie pokračujú, WHO sleduje desiatky kontaktov, riziko podľa expertov zostáva nízke
- Slovensko vyslalo vojakov a vrtuľníky na pomoc s požiarmi v Českom Švajčiarsku – FOTO
- Kremeľ sa obáva prevratu a zrejme na to má dôvod, koniec režimu by však podľa experta nebol dôvodom na oslavu
- Meloniová sa vysmiala zo svojich erotických fotiek vytvorených umelou inteligenciou
- Nemecká polícia zasiahla proti krajne pravicovým mládežníckym skupinám
Sú podmienky Matoviča jeho osobnou pomstou? Budaj to vylučuje a pripomenul dar pre SaS od OĽaNO po voľbách
Webnoviny 22. marec 2021 545
22.3.2021 (Webnoviny.sk) - V prípade zotrvania súčasnej vlády sa koaličná zmluva bude určite meniť. Na pondelňajšej tlačovej konferencii to povedal minister životného prostredia Ján Budaj (OĽaNO).
Podľa Budaja sa dnes nedá hovoriť o tom, že Slovensko má aktuálne koalíciu, ale štyri koaličné strany. Po prípadnej rekonštrukcii vlády bude podľa Budaja dôležité, aby vo vláde neboli ľudia, ktorí budú narúšať jej jednotu.
Budaj vylúčil, že by podmienky, ktoré hnutie Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO) predstavilo v nedeľu 21. marca na tlačovej konferencii boli „osobnou pomstou“ Igora Matoviča (OĽaNO) voči strane Sloboda a Solidarita (SaS).
Pripomenul, že OĽaNO darovalo SaS po voľbách jedno ministerstvo navyše. K tomu, aké ministerstvo by prípadne ako člen vlády jej súčasný predseda Matovič viedol, sa Budaj nevyjadril.
Viac k témam: Matovičova vláda (OĽaNO-Sme rodina-SaS-Za ľudí), minister životného prostredia SR, premiér Slovenskej republiky, rekonštrukcia vlády
Zdroj: Webnoviny.sk - Sú podmienky Matoviča jeho osobnou pomstou? Budaj to vylučuje a pripomenul dar pre SaS od OĽaNO po voľbách © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Irán údajne zasiahol raketami americkú vojenskú loď. Washington informácie oficiálne poprel
Napätie v Perzskom zálive rastie, USA chcú eskortovať lode cez Hormuzský prieliv
Kapverdy nechcú pasažierov z lode smrti, hoci riziko pre verejnosť je podľa WHO nízke