Streda, 17. december 2025
Mimoriadne správy

Strhnutím volantu sa chcela vodička vyhnúť chodcovi, pri následnej nehode muž neprežil

 Webnoviny   3. február 2018  187  
Strhnutím volantu sa chcela vodička vyhnúť chodcovi, pri následnej nehode muž neprežil

BRATISLAVA / TRNAVA 3. februára (WebNoviny.sk) - Chodec nehodu na rýchlostnej ceste neprežil. Ako agentúru SITA informovala trnavská policajná hovorkyňa Mária Linkešová, diaľničná polícia bola včera privolaná k dopravnej nehode na rýchlostnej ceste R1. V čase o 17.42 hod v km 17 v smere na Nitru (v k. ú. Obce Dolná Streda) došlo k stretu auta VW Passat s chodcom.

Tridsaťpäťročná vodička, ktorá vzápätí prechádzala úsekom na aute VW Golf, sa v snahe vyhnúť stretu s osobou, strhla riadenie a došlo k nehode s autom Toyota Auris. Pri nehode došlo k vážnemu zraneniu 53- ročného chodca z neďalekej obce.

Odporúčame:
Polícia upozorňuje na podozrivú dodávku bez čísel, do ktorej lákajú deti

Dopravná nehoda sa u vodičov zaobišla bez ďalších zranení a alkoholu. Polícia začala v súvislosti s úmrtím osoby vo veci trestne stíhanie vo veci prečinu usmrtenia.

 

Viac k témam: Polícia SR, rýchlostná cesta R1, tragická dopravná nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk - Strhnutím volantu sa chcela vodička vyhnúť chodcovi, pri následnej nehode muž neprežil © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.