Piatok, 5. december 2025
Mimoriadne správy
- Slovensko má nový duchovný symbol vo Vatikáne, Pellegrini hovorí o nádeji v čase napätia a neistoty doma aj vo svete – VIDEO, FOTO
- Blanár rokoval so zástupcami Gruzínska a Kirgizska, cieľom je prehĺbenie hospodárskej spolupráce – VIDEO, FOTO
- Slovensko je pripravené Ukrajine opäť poskytnúť pomoc, Blanár v rámci zasadnutia NATO rokoval aj s Landauom – FOTO
- Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk
- V českom mestečku zo školy evakuovali 450 ľudí pre obavy z výbuchu
Strana Smer-SD rešpektuje výsledok eurovolieb a gratuluje Progresívnemu Slovensku, vysiela do Bruselu jasný signál
9.6.2024 (SITA.sk) - Strana Smer-SD rešpektuje zatiaľ neoficiálne výsledky volieb do Európskeho parlamentu (EP) a gratuluje Progresívnemu Slovensku (PS). Rovnako pogratulovala i novozvoleným poslancom. Politický subjekt zdôraznil, že väčšinu v týchto eurovoľbách na Slovensku získali národné a konzervatívne politické sily, čo podľa Smeru vysiela do Bruselu jasný signál.
„Občania zadali jasnú objednávku na zmenu politiky Európskej únie (EÚ), keď pri rekordnej účasti väčšinovo odmietli prístup Únie k vojne na Ukrajine, posielaniu zbraní a progresívnej ideológii v podobe Green Dealu a popierania tradičných hodnôt,“ tvrdí strana Smer-SD.
Strana Smer-SD sa tiež poďakovala svojim voličom, ktorí podporili jeho kandidátov historicky najsilnejším výsledkom. Považuje to na potvrdenie mandátu vlády na suverénnu zahraničnú politiku i naplnenie ich predvolebnej výzvy „Za mier!, Za Roberta Fica!, Za Slovensko!“.
Viac k témam: Voľby do Európskeho parlamentu (eurovoľby) 2024
Zdroj: SITA.sk - Strana Smer-SD rešpektuje výsledok eurovolieb a gratuluje Progresívnemu Slovensku, vysiela do Bruselu jasný signál © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Majiteľovi značky Zara sa darí napriek konkurencii zo strany predajcov lacnejšieho oblečenia
Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk
Americký súkromný sektor minulý mesiac znížil počet zamestnancov